ΤΟΠΙΚΕΣ

»Α'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 ΑΠΟ Αταλάντη 4 3 0 1 10:2+8 9      
2 Οπούντιος Μαρτίνου 4 3 0 1 8:3+5 9      
3 Δάφνη Λιβανατών 4 2 2 0 6:4+2 8      
4 Μαλεσίνα 2008 4 2 1 1 6:3+3 7      
5 Καλύβια 4 2 1 1 4:2+2 7      
6 Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 4 2 1 1 5:7-2 7      
7 Νέο Κρίκελλο 4 2 0 2 10:4+6 6      
8 Κηφισσός Κ. Τιθορέας 4 2 0 2 6:5+1 6      
9 Παμμωλιακός 4 1 1 2 2:20 4      
10 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 4 1 1 2 6:7-1 4      
11 Προοδευτική Λάρυμνας 4 1 1 2 6:10-4 4      
12 Νίκη Αγ. Παρασκευής 4 1 1 2 4:10-6 4      
13 Ελατειακός 4 1 0 3 7:10-3 3      
14 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 4 0 1 3 3:14-11 1      

Α' Φθιώτιδας 2018-19 — Season 2018-19

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 ΑΠΟ Αταλάντη 4 3 0 1 10:2+8 9      
2 Οπούντιος Μαρτίνου 4 3 0 1 8:3+5 9      
3 Δάφνη Λιβανατών 4 2 2 0 6:4+2 8      
4 Μαλεσίνα 2008 4 2 1 1 6:3+3 7      
5 Καλύβια 4 2 1 1 4:2+2 7      
6 Άρης Αγ. Κωνσταντίνου 4 2 1 1 5:7-2 7      
7 Νέο Κρίκελλο 4 2 0 2 10:4+6 6      
8 Κηφισσός Κ. Τιθορέας 4 2 0 2 6:5+1 6      
9 Παμμωλιακός 4 1 1 2 2:20 4      
10 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 4 1 1 2 6:7-1 4      
11 Προοδευτική Λάρυμνας 4 1 1 2 6:10-4 4      
12 Νίκη Αγ. Παρασκευής 4 1 1 2 4:10-6 4      
13 Ελατειακός 4 1 0 3 7:10-3 3      
14 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 4 0 1 3 3:14-11 1      

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1 ΑΠΟ Αταλάντη - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 4:1 -:- -:-
2 Οπούντιος Μαρτίνου 1:0 - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0
3 Δάφνη Λιβανατών -:- -:- - -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- -:-
4 Μαλεσίνα 2008 -:- -:- 0:0 - -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
5 Καλύβια -:- -:- -:- 2:0 - -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
6 Άρης Αγ. Κωνσταντίνου -:- 2:1 -:- 1:5 -:- - -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
7 Νέο Κρίκελλο -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:-
8 Κηφισσός Κ. Τιθορέας -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- 2:1 4:2 -:- -:- -:-
9 Παμμωλιακός -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 0:1 -:- -:-
10 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:-
11 Προοδευτική Λάρυμνας -:- 1:4 -:- -:- 2:1 1:1 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
12 Νίκη Αγ. Παρασκευής -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- - -:- 2:2
13 Ελατειακός -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 1:2 -:- -:- - -:-
14 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:5 -

Matches


Match Score
20 Οκτωβρίου 2018
Προοδευτική Λάρυμνας – Οπούντιος Μαρτίνου
1 - 4
20 Οκτωβρίου 2018
ΑΠΟ Αταλάντη – Νίκη Αγ. Παρασκευής
4 - 1
20 Οκτωβρίου 2018
Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Μαλεσίνα 2008
1 - 5
20 Οκτωβρίου 2018
Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ελατειακός
1 - 5
20 Οκτωβρίου 2018
Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
2 - 1
20 Οκτωβρίου 2018
Παμμωλιακός – Δάφνη Λιβανατών
0 - 0
20 Οκτωβρίου 2018
Καλύβια – Νέο Κρίκελλο
1 - 0

Teams

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Rank
10
Matches
4
Won
1
Tied
1
Lost
2

Next Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 1

ΑΠΟ Αταλάντη

Rank
1
Matches
4
Won
3
Tied
0
Lost
1

Next Match

Ελατειακός – ΑΠΟ Αταλάντη

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

ΑΠΟ Αταλάντη – Νίκη Αγ. Παρασκευής

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

4 - 1

Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

Rank
6
Matches
4
Won
2
Tied
1
Lost
1

Next Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Μαλεσίνα 2008

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 5

Δάφνη Λιβανατών

Rank
3
Matches
4
Won
2
Tied
2
Lost
0

Next Match

Δάφνη Λιβανατών – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Παμμωλιακός – Δάφνη Λιβανατών

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

0 - 0

Ελατειακός

Rank
13
Matches
4
Won
1
Tied
0
Lost
3

Next Match

Ελατειακός – ΑΠΟ Αταλάντη

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ελατειακός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 5

Καλύβια

Rank
5
Matches
4
Won
2
Tied
1
Lost
1

Next Match

Καλύβια – Παμμωλιακός

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Καλύβια – Νέο Κρίκελλο

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 0

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

Rank
14
Matches
4
Won
0
Tied
1
Lost
3

Next Match

Δάφνη Λιβανατών – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Ελατειακός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 5

Κηφισσός Κ. Τιθορέας

Rank
8
Matches
4
Won
2
Tied
0
Lost
2

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 1

Μαλεσίνα 2008

Rank
4
Matches
4
Won
2
Tied
1
Lost
1

Next Match

Μαλεσίνα 2008 – Προοδευτική Λάρυμνας

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Μαλεσίνα 2008

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 5

Νέο Κρίκελλο

Rank
7
Matches
4
Won
2
Tied
0
Lost
2

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Κηφισσός Κ. Τιθορέας

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Καλύβια – Νέο Κρίκελλο

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 0

Νίκη Αγ. Παρασκευής

Rank
12
Matches
4
Won
1
Tied
1
Lost
2

Next Match

Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

ΑΠΟ Αταλάντη – Νίκη Αγ. Παρασκευής

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

4 - 1

Οπούντιος Μαρτίνου

Rank
2
Matches
4
Won
3
Tied
0
Lost
1

Next Match

Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Οπούντιος Μαρτίνου

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 4

Παμμωλιακός

Rank
9
Matches
4
Won
1
Tied
1
Lost
2

Next Match

Καλύβια – Παμμωλιακός

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Παμμωλιακός – Δάφνη Λιβανατών

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

0 - 0

Προοδευτική Λάρυμνας

Rank
11
Matches
4
Won
1
Tied
1
Lost
2

Next Match

Μαλεσίνα 2008 – Προοδευτική Λάρυμνας

5. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Οπούντιος Μαρτίνου

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 4

»Β'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Καλαπόδι 3 3 0 0 10:2+8 9     
2 Καμένα Βούρλα 2 2 0 0 5:0+5 6    
3 Αγρότης Τραγάνας 3 2 0 1 4:40 6     
4 Παρνασσός Αμφίκλειας 3 2 0 1 4:40 6     
5 Αετός Μενδενίτσας 2 1 1 0 4:1+3 4    
6 Ρεγγίνι 3 1 1 1 3:2+1 4     
7 Δαφνησιακός Αρκίτσας 3 1 0 2 5:4+1 3     
8 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 3 0 2 1 5:8-3 2     
9 Κόμνηνα 3 0 1 2 6:9-3 1     
10 Σκάρφεια 2 0 1 1 1:4-3 1    
11 Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας 3 0 0 3 0:9-9 0     

Β' Φθιώτιδας 2018-19 1ος Ομιλος — Season 18-19

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Καλαπόδι 3 3 0 0 10:2+8 9     
2 Καμένα Βούρλα 2 2 0 0 5:0+5 6    
3 Αγρότης Τραγάνας 3 2 0 1 4:40 6     
4 Παρνασσός Αμφίκλειας 3 2 0 1 4:40 6     
5 Αετός Μενδενίτσας 2 1 1 0 4:1+3 4    
6 Ρεγγίνι 3 1 1 1 3:2+1 4     
7 Δαφνησιακός Αρκίτσας 3 1 0 2 5:4+1 3     
8 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 3 0 2 1 5:8-3 2     
9 Κόμνηνα 3 0 1 2 6:9-3 1     
10 Σκάρφεια 2 0 1 1 1:4-3 1    
11 Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας 3 0 0 3 0:9-9 0     

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Καλαπόδι - -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 3:1 3:0 -:-
2 Καμένα Βούρλα -:- - 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0
3 Αγρότης Τραγάνας -:- 0:2 - -:- -:- 2:1 2:1 -:- -:- -:- -:-
4 Παρνασσός Αμφίκλειας -:- -:- -:- - -:- 0:2 2:1 -:- 2:1 -:- -:-
5 Αετός Μενδενίτσας -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 1:1 3:0
6 Ρεγγίνι -:- -:- 1:2 2:0 -:- - -:- 0:0 -:- -:- -:-
7 Δαφνησιακός Αρκίτσας -:- -:- 1:2 1:2 -:- -:- - -:- -:- -:- 3:0
8 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 1:4 -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- - 4:4 -:- -:-
9 Κόμνηνα 1:3 -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 4:4 - -:- -:-
10 Σκάρφεια 0:3 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- - -:-
11 Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας -:- 0:3 -:- -:- 0:3 -:- 0:3 -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
21 Οκτωβρίου 2018
Καλαπόδι – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ
4 - 1
21 Οκτωβρίου 2018
Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια
1 - 1
21 Οκτωβρίου 2018
Παρνασσός Αμφίκλειας – Κόμνηνα
2 - 1
21 Οκτωβρίου 2018
Αγρότης Τραγάνας – Ρεγγίνι
2 - 1
21 Οκτωβρίου 2018
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας
3 - 0

Teams

Αγρότης Τραγάνας

Rank
3
Matches
3
Won
2
Tied
0
Lost
1

Next Match

Κόμνηνα – Αγρότης Τραγάνας

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Αγρότης Τραγάνας – Ρεγγίνι

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 1

Αετός Μενδενίτσας

Rank
5
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Αετός Μενδενίτσας – Καλαπόδι

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 1

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

Rank
8
Matches
3
Won
0
Tied
2
Lost
1

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Παρνασσός Αμφίκλειας

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Καλαπόδι – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

4 - 1

Δαφνησιακός Αρκίτσας

Rank
7
Matches
3
Won
1
Tied
0
Lost
2

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

3 - 0

Καλαπόδι

Rank
1
Matches
3
Won
3
Tied
0
Lost
0

Next Match

Αετός Μενδενίτσας – Καλαπόδι

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Καλαπόδι – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

4 - 1

Καμένα Βούρλα

Rank
2
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Σκάρφεια – Καμένα Βούρλα

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας – Καμένα Βούρλα

2. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

0 - 3

Κόμνηνα

Rank
9
Matches
3
Won
0
Tied
1
Lost
2

Next Match

Κόμνηνα – Αγρότης Τραγάνας

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Παρνασσός Αμφίκλειας – Κόμνηνα

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 1

Παρνασσός Αμφίκλειας

Rank
4
Matches
3
Won
2
Tied
0
Lost
1

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Παρνασσός Αμφίκλειας

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Παρνασσός Αμφίκλειας – Κόμνηνα

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 1

Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας

Rank
11
Matches
3
Won
0
Tied
0
Lost
3

Next Match

Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας – Ρεγγίνι

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

3 - 0

Ρεγγίνι

Rank
6
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

Ποδ. Ακαδ. Λοκρίδας – Ρεγγίνι

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Αγρότης Τραγάνας – Ρεγγίνι

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 1

Σκάρφεια

Rank
10
Matches
2
Won
0
Tied
1
Lost
1

Next Match

Σκάρφεια – Καμένα Βούρλα

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Αετός Μενδενίτσας – Σκάρφεια

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 1

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Μεξιατικός 3 3 0 0 11:3+8 9     
2 Θύελλα Ροδωνιάς 3 3 0 0 8:3+5 9     
3 Ευρυτανικός 3 2 1 0 13:3+10 7     
4 Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 3 2 1 0 5:2+3 7     
5 Δόξα Ζηλευτού 2 1 1 0 4:3+1 4    
6 Ατσαλένιος Πετρωτού 3 1 1 1 4:40 4     
7 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 2 0 1 1 2:3-1 1    
8 Τσούκα 3 0 1 2 4:7-3 1     
9 Γαρδίκι 3 0 0 3 2:9-7 0     
10 Όμβρος Ομβριακής 3 0 0 3 3:11-8 0     
11 Αχιλλέας Δομοκού 2 0 0 2 0:8-8 0    

Β' Φθιώτιδας 2018-19 2ος Ομιλος — Season 18-19

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Μεξιατικός 3 3 0 0 11:3+8 9     
2 Θύελλα Ροδωνιάς 3 3 0 0 8:3+5 9     
3 Ευρυτανικός 3 2 1 0 13:3+10 7     
4 Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς 3 2 1 0 5:2+3 7     
5 Δόξα Ζηλευτού 2 1 1 0 4:3+1 4    
6 Ατσαλένιος Πετρωτού 3 1 1 1 4:40 4     
7 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 2 0 1 1 2:3-1 1    
8 Τσούκα 3 0 1 2 4:7-3 1     
9 Γαρδίκι 3 0 0 3 2:9-7 0     
10 Όμβρος Ομβριακής 3 0 0 3 3:11-8 0     
11 Αχιλλέας Δομοκού 2 0 0 2 0:8-8 0    

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Μεξιατικός - -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 5:1 4:2 -:-
2 Θύελλα Ροδωνιάς -:- - -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- 2:0 3:1 -:-
3 Ευρυτανικός -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 3:3 -:- 4:0 6:0
4 Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς -:- -:- -:- - 1:1 -:- -:- 2:1 -:- -:- 2:0
5 Δόξα Ζηλευτού -:- -:- -:- 1:1 - -:- 3:2 -:- -:- -:- -:-
6 Ατσαλένιος Πετρωτού -:- 2:3 -:- -:- -:- - 0:0 -:- 2:1 -:- -:-
7 Αναγέννηση Γιαννιτσούς -:- -:- -:- -:- 2:3 0:0 - -:- -:- -:- -:-
8 Τσούκα 0:2 -:- 3:3 1:2 -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
9 Γαρδίκι 1:5 0:2 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- - -:- -:-
10 Όμβρος Ομβριακής 2:4 1:3 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:-
11 Αχιλλέας Δομοκού -:- -:- 0:6 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
21 Οκτωβρίου 2018
Ατσαλένιος Πετρωτού – Θύελλα Ροδωνιάς
2 - 3
21 Οκτωβρίου 2018
Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς
3 - 2
21 Οκτωβρίου 2018
Μεξιατικός – Γαρδίκι
5 - 1
21 Οκτωβρίου 2018
Ευρυτανικός – Όμβρος Ομβριακής
4 - 0
21 Οκτωβρίου 2018
Τσούκα – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς
1 - 2

Teams

Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Rank
7
Matches
2
Won
0
Tied
1
Lost
1

Next Match

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Αχιλλέας Δομοκού

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

3 - 2

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς

Rank
4
Matches
3
Won
2
Tied
1
Lost
0

Next Match

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Όμβρος Ομβριακής

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Τσούκα – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 2

Ατσαλένιος Πετρωτού

Rank
6
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

Δόξα Ζηλευτού – Ατσαλένιος Πετρωτού

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Θύελλα Ροδωνιάς

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 3

Αχιλλέας Δομοκού

Rank
11
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Αχιλλέας Δομοκού

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Αχιλλέας Δομοκού

2. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 0

Γαρδίκι

Rank
9
Matches
3
Won
0
Tied
0
Lost
3

Next Match

Γαρδίκι – Ευρυτανικός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Μεξιατικός – Γαρδίκι

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

5 - 1

Δόξα Ζηλευτού

Rank
5
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Δόξα Ζηλευτού – Ατσαλένιος Πετρωτού

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

3 - 2

Ευρυτανικός

Rank
3
Matches
3
Won
2
Tied
1
Lost
0

Next Match

Γαρδίκι – Ευρυτανικός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Ευρυτανικός – Όμβρος Ομβριακής

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

4 - 0

Θύελλα Ροδωνιάς

Rank
2
Matches
3
Won
3
Tied
0
Lost
0

Next Match

Θύελλα Ροδωνιάς – Μεξιατικός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Θύελλα Ροδωνιάς

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 3

Μεξιατικός

Rank
1
Matches
3
Won
3
Tied
0
Lost
0

Next Match

Θύελλα Ροδωνιάς – Μεξιατικός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Μεξιατικός – Γαρδίκι

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

5 - 1

Όμβρος Ομβριακής

Rank
10
Matches
3
Won
0
Tied
0
Lost
3

Next Match

Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς – Όμβρος Ομβριακής

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Ευρυτανικός – Όμβρος Ομβριακής

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

4 - 0

Τσούκα

Rank
8
Matches
3
Won
0
Tied
1
Lost
2

Last Match

Τσούκα – Ατρόμητος Π. Γιαννιτσούς

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 2

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Κεραυνός Βαθύκοιλου 3 3 0 0 6:2+4 9     
2 ΑΕ Εχιναίων 3 2 1 0 9:2+7 7     
3 Ολυμπιακός Λαμίας 2 1 1 0 7:1+6 4    
4 Γλύφα 2 1 1 0 5:2+3 4    
5 Πελασγιακός 3 1 1 1 2:1+1 4     
6 Δίβρη 3 1 1 1 3:30 4     
7 ΠΑΟ Ανθήλης 3 1 1 1 3:4-1 4     
8 Θύελλα Μεγ. Βρύσης 3 1 0 2 5:10-5 3     
9 Φραντζή 3 0 0 3 3:7-4 0     
10 Αστέρας Σταυρού 2 0 0 2 1:6-5 0    
11 Μαλιακός 1 0 0 1 0:6-6 0   
Match Score
28 Οκτωβρίου 2018
Μαλιακός – ΑΕ Εχιναίων
-:-
28 Οκτωβρίου 2018
ΠΑΟ Ανθήλης – Φραντζή
-:-
28 Οκτωβρίου 2018
Ολυμπιακός Λαμίας – Γλύφα
-:-
28 Οκτωβρίου 2018
Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Δίβρη
-:-
28 Οκτωβρίου 2018
Αστέρας Σταυρού – Πελασγιακός
-:-

Β' Φθιώτιδας 2018-19 3ος Ομιλος — Season 18-19

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Κεραυνός Βαθύκοιλου 3 3 0 0 6:2+4 9     
2 ΑΕ Εχιναίων 3 2 1 0 9:2+7 7     
3 Ολυμπιακός Λαμίας 2 1 1 0 7:1+6 4    
4 Γλύφα 2 1 1 0 5:2+3 4    
5 Πελασγιακός 3 1 1 1 2:1+1 4     
6 Δίβρη 3 1 1 1 3:30 4     
7 ΠΑΟ Ανθήλης 3 1 1 1 3:4-1 4     
8 Θύελλα Μεγ. Βρύσης 3 1 0 2 5:10-5 3     
9 Φραντζή 3 0 0 3 3:7-4 0     
10 Αστέρας Σταυρού 2 0 0 2 1:6-5 0    
11 Μαλιακός 1 0 0 1 0:6-6 0   

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Κεραυνός Βαθύκοιλου - -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 2:1 2:0 -:-
2 ΑΕ Εχιναίων -:- - 1:1 -:- -:- -:- 3:0 5:1 -:- -:- -:-
3 Ολυμπιακός Λαμίας -:- 1:1 - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:0
4 Γλύφα -:- -:- -:- - -:- 1:1 -:- -:- -:- 4:1 -:-
5 Πελασγιακός -:- -:- -:- -:- - 0:1 0:0 -:- 2:0 -:- -:-
6 Δίβρη 1:2 -:- -:- 1:1 1:0 - -:- -:- -:- -:- -:-
7 ΠΑΟ Ανθήλης -:- 0:3 -:- -:- 0:0 -:- - 3:1 -:- -:- -:-
8 Θύελλα Μεγ. Βρύσης -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- 1:3 - 3:2 -:- -:-
9 Φραντζή 1:2 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- 2:3 - -:- -:-
10 Αστέρας Σταυρού 0:2 -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- - -:-
11 Μαλιακός -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
21 Οκτωβρίου 2018
ΑΕ Εχιναίων – ΠΑΟ Ανθήλης
3 - 0
21 Οκτωβρίου 2018
Μαλιακός – Ολυμπιακός Λαμίας
0 - 6
21 Οκτωβρίου 2018
Φραντζή – Θύελλα Μεγ. Βρύσης
2 - 3
21 Οκτωβρίου 2018
Δίβρη – Πελασγιακός
1 - 0
21 Οκτωβρίου 2018
Κεραυνός Βαθύκοιλου – Αστέρας Σταυρού
2 - 0

Teams

ΑΕ Εχιναίων

Rank
2
Matches
3
Won
2
Tied
1
Lost
0

Next Match

Μαλιακός – ΑΕ Εχιναίων

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

ΑΕ Εχιναίων – ΠΑΟ Ανθήλης

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

3 - 0

Αστέρας Σταυρού

Rank
10
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Αστέρας Σταυρού – Πελασγιακός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Κεραυνός Βαθύκοιλου – Αστέρας Σταυρού

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 0

Γλύφα

Rank
4
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Γλύφα

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Αστέρας Σταυρού – Γλύφα

2. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 4

Δίβρη

Rank
6
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Δίβρη

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Δίβρη – Πελασγιακός

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 0

Θύελλα Μεγ. Βρύσης

Rank
8
Matches
3
Won
1
Tied
0
Lost
2

Next Match

Θύελλα Μεγ. Βρύσης – Δίβρη

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Φραντζή – Θύελλα Μεγ. Βρύσης

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 3

Κεραυνός Βαθύκοιλου

Rank
1
Matches
3
Won
3
Tied
0
Lost
0

Last Match

Κεραυνός Βαθύκοιλου – Αστέρας Σταυρού

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 0

Μαλιακός

Rank
11
Matches
1
Won
0
Tied
0
Lost
1

Next Match

Μαλιακός – ΑΕ Εχιναίων

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Μαλιακός – Ολυμπιακός Λαμίας

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

0 - 6

Ολυμπιακός Λαμίας

Rank
3
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Γλύφα

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Μαλιακός – Ολυμπιακός Λαμίας

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

0 - 6

ΠΑΟ Ανθήλης

Rank
7
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

ΠΑΟ Ανθήλης – Φραντζή

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

ΑΕ Εχιναίων – ΠΑΟ Ανθήλης

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

3 - 0

Πελασγιακός

Rank
5
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

Αστέρας Σταυρού – Πελασγιακός

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Δίβρη – Πελασγιακός

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

1 - 0

Φραντζή

Rank
9
Matches
3
Won
0
Tied
0
Lost
3

Next Match

ΠΑΟ Ανθήλης – Φραντζή

4. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

 

Last Match

Φραντζή – Θύελλα Μεγ. Βρύσης

3. Match Day

22. Οκτωβρίου 2018 

2 - 3

»Γ'ΕΘΝΙΚΗ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Β'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»PRELEAGUE»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α2'VOLLEY»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»ΕΣΠΕΚΕΛ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

ΕΘΝΙΚΕΣ

Powered by Live Score & Live Score App