Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής


Την Τετάρτη (10/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα ματς της 3ης αγωνιστικής  το Σαββατοκύριακο (13-14/10) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά:

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων – Νίκη Βόλου
Μελτζανίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λεωνίδας, Μπάλας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα
Ξηρογιάννης, Σοφός, Τσώνης (Βοιωτίας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Λαθύρης, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς
Πόγκας, Δάλλας, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεοχάρης, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

(13/10) Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
Μπεκιάρης, Βογιατζής, Τίκας (Καρδίτσας)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Μαμασούλας, Ανδρέου, Κουφός (Μακεδονίας)

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πουλικίδης, Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)

Άρης Αβάτου – Καβάλα
Τζουμαλάκης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟ Κοσμίου
Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Μπουτσίκος, Κωνσταντίν, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Χαψάς (Σερρών), Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γεωργιτσόπουλος, Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Τσακαλίδης, Γούτας (Χαλκιδικής), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Άρης Παλαιοχωρίου – Λαγκαδάς
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Μανασής (Τρικάλων)

Βέροια – ΠΟ Τρίγλιας
Πολυχρόνης (Πιερίας), Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μαυρίδης, Μιλτσής, Αρέστης (Πέλλας)

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Τσετσίλας, Φαλτάκας, Τέγος (Γρεβενών)

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Σουλίδης (Κοζάνης), Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά
Αγγελάκης, Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
Τσιοφλίκη, Μάνος, Δεδικούσης (Λάρισας)

Α.Ο. Φλωριάδας – Α.Ε. Λευκίμμης
Σιντόρης, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης
Zαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Κεσίσογλου (Πέλλας), Δράγος (Φλώρινας)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Μπούμπας, Τσαντάς (Ηπείρο), Παπαδημητρίου (Άρτας)

Σούλι Παραμυθίας – Θρίαμβος Σερβιανών
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά – Α.Ε. Νεάπολης
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Τσολακίδης, Κοκαρίδας (Αθηνών)

Εθνικός – Αμπελακιακός
Νικολάου, Καφρίτσας (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)

Ιωνικός – Κερατσίνι
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ. (Αρκαδίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Παλαιόχωρα – Γιούχτας
Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

Ατσαλένιος – Προοδευτική
Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Μανδαλενάκης, Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας
Πουλόπουλος, Σγουράκης, Ζερβάκης (Πειραιά)

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος
Καραντώνης, Παπαδάκης (Ημαθίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαρναϊκός
Ρούσσος (Κορινθίας), Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος
Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
Ζαχαρόπουλος, Καλλής, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας
Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου
Βλάχος, Γούρνιας, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Κόρινθος – Αιολικός
Κάτοικος, Κολλιάκος, Αραβίδης (Αθηνών)

Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω
Τσουκαλάς (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Σταυρόγλου (Αθηνών)

Άγιος Ιερόθεος – Χαλκίδα
Βάτσιος, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός
Αντωνίου, Καραθανάσης, Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Χαραυγιακός – Καλλιθέα
Λεμπέσης, Χρηστάκος, Παγουρτζής (Πειραιά)

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αμβρυσσέας – Α.Ο. Κατασταρίου
Νταούλας (Δυτικής Αττικής), Κουρέντας (Τρικάλων), Κορωνάς (Πειραιά)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Καλαμάτα
Καδδάς, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)

Α.Ο. Υπάτου – Πέλλανας Καστορείου
Στάμος, Καραγιαννίδης, Μητράκος (Αθηνών)

Παναργειακός – Ασπρόπυργος
Περράκης (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Νικολάου (Αθηνών)

Ερμιονίδα – Λέρνα
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)

Πάμισσος Μεσσήνης – Μανδραϊκός
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός
Ανδριανός, Οικονόμου, Κακαφώνης (Αχαΐας).

Your email address will not be published.

Powered by Live Score & Live Score App