ΕΠΣΦ: Το πρόγραμμα του 1ου Φεστιβάλ Ακαδημιών Φθιώτιδας


Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων και των εκδηλώσεων του 1ου Φεστιβάλ Ποδοσφαιρικών Ακαδημιών που συνδιοργανώνει η ΕΠΣ Φθιώτιδας και η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας.

Με σύνθημα «σκοράρουμε για το συνάνθρωπο» και «διαφέρουμε γιατί προσφέρουμε», επιχειρείται για πρώτη φορά να δοθεί έμφαση με εκδήλωση αγωνιστικής μορφής και να βοηθηθεί  το Παράρτημα Προστασίας Παιδιού, Κέντρο κοινωνικής πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

Αναλυτικά το δελτίο τύπου:

Δελτίο τύπου

Η Φθιώτιδα παίζει για το Παράρτημα Προστασίας Παιδιού, Κέντρο κοινωνικής πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας

Το Σάββατο 16/12/2017 θα διεξαχθεί το 1ο Φιλανθρωπικό Ποδοσφαιρικό Φεστιβάλ της Ε.Π.Σ.Φ. σε συνδιοργάνωση με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας.

 

Συμμετέχουν 24 ποδοσφαιρικά σωματεία με 64 ομάδες και 800 ποδοσφαιριστές ηλικίας 2006-2012.

Απώτερος σκοπός του Φεστιβάλ είναι η διασκέδαση των παιδιών και η μύηση τους στην προσφορά στο συνάνθρωπο, ενόψει των γιορτών των Χριστουγέννων.

Είναι το πρώτο από τα επτά φεστιβάλ που θα γίνουν σε όλη τη χρονιά.

Παράλληλα η Ε.Π.Σ.Φ., ο Σύνδεσμος Διαιτητών Φθιώτιδας, οι διοικήσεις των σωματείων, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές θα προσφέρουν τα ποσοστά των αγώνων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 16 και 17/12/2017 για το σκοπό αυτό.

Κεντρικό σύνθημα της δράσης είναι:

«σκοράρουμε για το συνάνθρωπο» και «διαφέρουμε γιατί προσφέρουμε».

Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από τις παραπάνω δράσεις θα δοθούν στο Παράρτημα Προστασίας Παιδιού, Κέντρο κοινωνικής πρόνοιας Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας.

Το πρόγραμμα αναλυτικά:

ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ BAMBINI ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2010-2011-2012

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ 5X5

09.30 – 09.45 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

09.50 – 10.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

10.10 – 10.25 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.30 – 10.45 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.50 – 11.05 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

11.10 – 11.25 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

11.30 – 11.45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

11.50 – 12.05 ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

12.10 – 12.25 ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α

12.30 – 12.45 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΦΡΑΝΤΖΗ

12.50 – 13.05 ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

13.10 – 13.25 ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ Α

13.30 – 13.45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

13.50 – 14.05 ΦΡΑΝΤΖΗ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

14.10 – 14.25 ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

14.30 – 14.45 ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

14.50 – 15.05 ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α

15.10 – 15.25 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

15.30 – 15.45 ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

15.50 – 16.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

16.10 – 16.25 ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

16.30 – 16.45 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΕΝΩΣΗ 2010

16.50 – 17.05 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β

17.10 – 17.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ

17.30 – 17.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010

17.50 – 18.05 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

18.10 – 18.25 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α

9.30-9.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ

9.50-10.05 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

10.10-10.25 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.30-10.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.50-11.05 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

11.10-11.25 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β

9.30-9.45 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΦΡΑΝΤΖΗ

9.50-10.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

10.10-10.25 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

10.30-10.45 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

10.50-11.05 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

11.10-11.25 ΦΡΑΝΤΖΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ

9.30-9.45 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

9.50-10.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ

10.10-10.25 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

10.30-10.45 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

10.50-11.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

11.10-11.25 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ

9.30-9.45 ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

9.50-10.05 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

10.10-10.25 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ

10.30-10.45 ΦΡΑΝΤΖΗ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

10.50-11.05 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

11.10-11.25 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α

11.45-12.00 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

12.05-12.20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12.25-12.40 ΦΡΑΝΤΖΗ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

12.45-13.00 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

13.05- 13.20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ

13.25-13.40 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β

11.45-12.00 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ

12.05-12.20 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘ/ΔΑΣ

12.25-12.40 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

12.45-13.00 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ

13.05- 13.20 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

13.25-13.40 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ

11.45-12.00 ΦΡΑΝΤΖΗ – Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ

12.05-12.20 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ

12.25-12.40 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

12.45-13.00 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

13.05-13.20 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

13.25-13.40 ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ

11.45-12.00 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

12.05-12.20 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

12.25-12.40 ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

12.45-13.00 ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

13.05-13.20 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ

13.25-13.40 Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ.ΦΘ/ΔΑΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ  ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2006 -2007

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α

14.30-14.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΟΣ

14.50-15.05 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β

15.10-15.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΕΝΩΣΗ 2010

15.30-15.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α

15.50-16.05 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

16.10-16.25 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β

14.30-14.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ

14.50-15.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

15.10-15.25 ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α

15.30-15.45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

15.50-16.05 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

16.10-16.25 ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ

14.30-14.45 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α

14.50-15.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΔΙΟΝΥΣΟΣ

15.10-15.25 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

15.30-15.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010

15.50-16.05 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΕΝΩΣΗ 2010

16.10-16.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ

14.30-14.45 ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΝΩΣΗ 2010

14.50-15.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

15.10-15.25 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Β – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

15.30-15.45 ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

15.50-16.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ

16.10-16.25 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ Α – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ JUNIORS ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ 2008 – 2009

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Α

16.30-16.45 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

16.50-17.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β

17.10-17.25 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

17.30-17.45 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β

17.50-18.05 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

18.10-18.25 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Β

16.30-16.45 ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

16.50-17.05 ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ

17.10-17.25 ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08

17.30-17.45 ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

17.50-18.05 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΕΝΩΣΗ 2010

18.10-18.25 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

ΩΡΕΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ

16.30-16.45 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΕΝΩΣΗ 2010

16.50-17.05 ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

17.10-17.25 ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

17.30-17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ

17.50-18.05 ΚΑΛΥΒΙΑ – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

18.10-18.25 ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΕΝΩΣΗ 2010

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ 7(6+1) Χ 7(6+1) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ


1Ο ΓΚΡΟΥΠ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 09.00

ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ 09.15

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

ΜΑΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

 

2Ο ΓΚΡΟΥΠ ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ 14.00

ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ 14.15

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ 2010

ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ ΚΑΛΥΒΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ Α ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ

ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ Β ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Ηλίας Ζαχάρης

Γεννήθηκε στη Μοσχοκαρυά Φθιώτιδας, ακούγοντας τα "ιερά τέρατα" να βρυχώνται στα χώματα για το Rally Acropolis. Μεγάλωσε με τον Βασίλη Γεωργίου και τις απίθανες περιγραφές του, όπου και τον μιμούνταν, πως να μη γίνει σπίκερ... Στην εφηβεία του στα '80s υπήρξε ραδιοπειρατής και το πρώτο του άρθρο το έγραψε στην αθλητική εφημερίδα "Πρωινά Νέα" του συγκροτήματος Παπαλέξη. Σπούδασε δημοσιογραφία και τη δεκαετία του '90, συνεργάστηκε με το Δημοτικό Ραδιόφωνο Λαμίας(Πολύχρωμα FM), την εφημερίδα Φθιωτική Ενημέρωση, το Mtv Λαμίας και το Star Κεντρικής Ελλάδας. Υπήρξε συνεργάτης των εφημερίδων, Φίλαθλος, Αθλητική Ηχώ, Σπορ του Βορρά και ExtraSport FM 103. Συνεργάστηκε με τα περιοδικά, P.L.US, 37.2, Face. Το 2010, ίδρυσε την ιστοσελίδα calciobambini.gr, με εξειδίκευση στο Παιδικό Ποδόσφαιρο και συνεργάστηκε με τις ιστοσελίδες, acadimies.gr, football-academies.gr, sports-academies.gr, talentabout, youngtalents.gr, ourboys.gr. Υπήρξε πρωτεργάτης της ιστοσελίδας scouter.gr. Δημιούργησε για το τοπικό ποδόσφαιρο τις ιστοσελίδες, lamiampala.gr, calciolamia,gr και messazzero.gr. Τον ακούτε στον Μελωδία 88(Λαμία), συνεργάζεται με τους Libero FM 107.4(Θεσσαλονίκη) και Athletic Radio 104.2(Ηράκλειο Κρήτης). Από τις αρχές του 2017 γράφει στο speaker.gr.

Your email address will not be published.

Powered by Live Score & Live Score App