speaker.gr
Image default
Α ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (10-11/11)

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Φθιώτιδας, το αγωνιστικό πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ Κατηγορίας Φθιώτιδας, των Πρωταθλημάτων Υποδομών Κ14 και Κ16, καθώς οι ημέρες, οι ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.

Το πρόγραμμα αναλυτικά

Α’ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Σας γνωρίζουμε τους αγώνες που θα διεξαχθούν για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α! Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00

1/ΓΗΠ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2/ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

3/ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008

4/ΓΗΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ:ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

5/ΓΗΠ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ:ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ

6/ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ:ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

7/ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ


Β’ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Σας γνωρίζουμε τους αγώνες που θα διεξαχθούν για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της B! Κατηγορίας που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00

1/ΓΗΠ. ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ

2/ΓΗΠ. ΓΛΥΦΑΣ:ΓΛΥΦΑ – Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ

3/ΓΗΠ. ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00

1/ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

2/ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ

3/ΓΗΠ. ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ:ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

4/ΓΗΠ. ΣΚΑΡΦΕΙΑΣ:ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΡΕΓΓΙΝΙ

5/ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΤΣΟΥΚΑ

6/ΓΗΠ. ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

7/ΓΗΠ. ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

8/ ΓΗΠ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΟΜΒΡΟΣ

9/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ – ΔΙΒΡΗ

10/ΓΗΠ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΜΑΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

11/ΓΗΠ. ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ


Κ14

Σας γνωρίζουμε τους αγώνες που θα διεξαχθούν για το πρωτάθλημα Κ – 14 που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.30

1/ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ : ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ

2/ΓΗΠ. ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ

3/ΓΗΠ. ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

4/ΓΗΠ. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α!

5/ΓΗΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ :ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΦΡΑΝΤΖΗ (ΩΡΑ 09.45)


Κ16

Σας γνωρίζουμε τους αγώνες που θα διεξαχθούν για το πρωτάθλημα Κ – 16 που διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.30

1/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ : ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

2/ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ : ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΣΤΥΛΙΣ

3/ΓΗΠ. ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ: ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Σχετικές αναρτήσεις

Α΄ Φθιώτιδας: Επιστρέφει στην έδρα του το Νέο Κρίκελλο (photos)

Μαρία Παληαλέξη

Α΄ Φθιώτιδας: Δάφνη Λιβανατών – Νίκη Αγ. Παρασκευής 2-1

Μαρία Παληαλέξη

Α΄ Φθιώτιδας: Κηφισσός Κ. Τιθορέας – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 1-0

Μαρία Παληαλέξη

Αφήστε ένα σχόλιο