speaker.gr
Image default
ΕΠΣ

ΕΠΣ: Οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα (3-4/11)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΔ/ΕΠΣΦ οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τα παιχνίδια το Σαββατοκύριακο 3-4 Νοεμβρίου, στην Α’, στη Β’ Κατηγορία Φθιώτιδας, καθώς και στα Πρωταθλήματα Υποδομών, Κ14 και Κ16.

Αναλυτικά οι ορισμοί

Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορία Φθιώτιδας Σάββατο 03-11-2018 ΩΡΑ: 15.00

6η Αγωνιστική

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ
Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008- ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΠΡΟΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΖΙΩΓΑΣ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ- ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ
Βοηθοί: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ-ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α -ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 03-11-2018 

5η Αγωνιστική

Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ-ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ
Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΜΑΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας Κυριακή 4-11-2018 ΩΡΑ: 15.00 

5η αγωνιστική

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ -ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ-ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΓΗΠ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ – ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ -ΣΚΑΡΦΕΙΑ
Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ –ΑΝΑΓΕΝ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ –ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α

Αγώνας: ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ -ΓΑΡΔΙΚΙ
Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΚΑΝΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ
Βοηθοί: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ -ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ -ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΠΕΤΕΙΝΟΣ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ- ΜΠΛΕΤΣΑΣ

 

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-16 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 3-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

 

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Σάββατο 3-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ –ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Α΄ ΓΗΠ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

Αγώνας: ΦΡΑΝΤΖΗ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

 

Παιδικό Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας  Κυριακή 4-11-2018 ΩΡΑ: 10.30

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ –ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ ΓΗΠ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Διαιτητής: ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ
Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ Β΄ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Αγώνας: ΕΝΩΣΗ 2010- ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΜΠΡΕΚΗΣ

Σχετικές αναρτήσεις

ΕΠΣΦ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα το Σαββατοκύριακο (17-18/10)

Ηλίας Ζαχάρης

ΕΠΣ: Νέα Σχολή Διαιτησίας στη Φθιώτιδα

Ηλίας Ζαχάρης

ΕΠΟ: Άρχισε η διαδικασία έκδοσης ταυτοτήτων 3ετίας για τους προπονητές

Ηλίας Ζαχάρης

Αφήστε ένα σχόλιο