Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική (27/9)

Πανελευσινιακός – Παναχαϊκή

ΑΕΛ – Λαμία


Κέρκυρα – Καλλιθέα
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης – Χανιά
Τρίκαλα – Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης – Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

2η αγωνιστική (4/10)


ΑΕΛ – Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή – Κέρκυρα

Λαμία – Παναιγιάλειος

Καλλιθέα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας – Τρίκαλα
Χανιά – Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική (11/10)


Πανελευσινιακός – Κέρκυρα
Παναιγιάλειος – ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή

Εργοτέλης – Λαμία

Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου – Χανιά
Ζάκυνθος – Κισσαμικός

4η αγωνιστική (18/10)


Παναιγιάλειος – Πανελευσινιακός
Κέρκυρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ – Εργοτέλης
Παναχαϊκή – Τρίκαλα

Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος
Χανιά – Κισσαμικός

5η αγωνιστική (25/10)


Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Εργοτέλης – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή

Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία

Ζάκυνθος – Καλλιθέα
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική (1/11)
Εργοτέλης – Πανελευσινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή – Ζάκυνθος

Λαμία – Κισσαμικός

Καλλιθέα – Χανιά
Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (8/11)


Πανελευσινιακός – Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος – Κέρκυρα
Κισσαμικός – ΑΕΛ
Χανιά – Παναχαϊκή

Αγροτικός Αστέρας – Λαμία

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

8η αγωνιστική (15/11)


Απόλλων Σμύρνης – Πανελευσινιακός
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός
Εργοτέλης – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος – Κισσαμικός
Κέρκυρα – Χανιά
ΑΕΛ – Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός

Λαμία – Καλλιθέα

9η αγωνιστική (22/11)


Πανελευσινιακός – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος – Τρίκαλα
Κισσαμικός – Εργοτέλης
Χανιά – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Κέρκυρα
Καλλιθέα – ΑΕΛ

Λαμία – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική (29/11)


Ολυμπιακός Βόλου – Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός – Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός
Τρίκαλα – Χανιά
Εργοτέλης – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

Κέρκυρα – Λαμία

Παναχαϊκή – ΑΕΛ
11η αγωνιστική (6/12)
Πανελευσινιακός – Ζάκυνθος
Κισσαμικός – Ολυμπιακός Βόλου
Χανιά – Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Εργοτέλης

Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας

Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
ΑΕΛ – Κέρκυρα

12η αγωνιστική (13/12)


Κισσαμικός – Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος – Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου – Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα

Τρίκαλα – Λαμία

Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ
Κέρκυρα – Παναιγιάλειος

13η αγωνιστική (20/12)


Πανελευσινιακός – Χανιά
Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός
Αχαρναϊκός – Ζάκυνθος
Καλλιθέα – Ολυμπιακός Βόλου

Λαμία – Πανσερραϊκός

Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ – Τρίκαλα
Κέρκυρα – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας

14η αγωνιστική (3/1)


Αγροτικός Αστέρας – Πανελευσινιακός
Χανιά – Αχαρναϊκός
Κισσαμικός – Καλλιθέα

Ζάκυνθος – Λαμία

Ολυμπιακός Βόλου – Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
Τρίκαλα – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εργοτέλης

15η αγωνιστική (10/1)


Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Αγροτικός Αστέρας

Λαμία – Χανιά

Παναχαϊκή – Κισσαμικός
ΑΕΛ – Ζάκυνθος
Κέρκυρα – Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης – Τρίκαλα
16η αγωνιστική (17/1)
Καλλιθέα – Πανελευσινιακός

Αχαρναϊκός – Λαμία


Αγροτικός Αστέρας – Παναχαϊκή
Χανιά – ΑΕΛ
Κισσαμικός – Κέρκυρα
Ζάκυνθος – Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης

17η αγωνιστική (24/1)


Παναχαϊκή – Καλλιθέα
ΑΕΛ – Αχαρναϊκός

Πανελευσινιακός – Λαμία

Κέρκυρα – Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος – Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός
Εργοτέλης – Ζάκυνθος
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

18η αγωνιστική (31/1)


Παναχαϊκή – Πανελευσινιακός

Λαμία – ΑΕΛ

Καλλιθέα – Κέρκυρα
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Χανιά – Εργοτέλης
Κισσαμικός – Τρίκαλα
Ζάκυνθος – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός

19η αγωνιστική (7/2)


Πανελευσινιακός – ΑΕΛ
Κέρκυρα – Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος – Λαμία

Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός
Τρίκαλα – Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης – Χανιά
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός
Ολυμπιακός Βόλου – Ζάκυνθος

20η αγωνιστική(14/2)


Κέρκυρα – Πανελευσινιακός
ΑΕΛ – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας

Λαμία – Εργοτέλης

Καλλιθέα – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός
Χανιά – Ολυμπιακός Βόλου
Κισσαμικός – Ζάκυνθος
21η αγωνιστική (21/2)
Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα
Εργοτέλης – ΑΕΛ
Τρίκαλα – Παναχαϊκή

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Πανσερραϊκός – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου – Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος – Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός – Χανιά

22η αγωνιστική (28/2)


Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης
Κέρκυρα – Τρίκαλα
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός

Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου

Καλλιθέα – Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός – Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας – Χανιά

23η αγωνιστική (6/3)


Πανελευσινιακός – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός – Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ
Ζάκυνθος – Παναχαϊκή

Κισσαμικός – Λαμία

Χανιά – Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός

24η αγωνιστική (13/3)


Τρίκαλα – Πανελευσινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Σμύρνης
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος – Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα – Ζάκυνθος
ΑΕΛ – Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Χανιά

Λαμία – Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα – Αχαρναϊκός

25η αγωνιστική (20/3)


Πανελευσινιακός – Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου – Εργοτέλης
Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κισσαμικός – Παναιγιάλειος
Χανιά – Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

Καλλιθέα – Λαμία

26η αγωνιστική (27/3)


Πανσερραϊκός – Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίκαλα – Ζάκυνθος
Εργοτέλης – Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Χανιά
Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα – Αχαρναϊκός
ΑΕΛ – Καλλιθέα

Παναχαϊκή – Λαμία

27η αγωνιστική (3/4)


Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος – Πανσερραϊκός
Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης
Χανιά – Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Λαμία – Κέρκυρα

ΑΕΛ – Παναχαϊκή

28η αγωνιστική (10/4)


Ζάκυνθος – Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Βόλου – Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Χανιά
Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Εργοτέλης – Καλλιθέα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία

Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – ΑΕΛ

29η αγωνιστική (17/4)


Πανελευσινιακός – Κισσαμικός
Χανιά – Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός
Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Τρίκαλα

Παναχαϊκή – Εργοτέλης
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος – Κέρκυρα

30η αγωνιστική (24/4)


Χανιά – Πανελευσινιακός
Κισσαμικός – Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος – Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Καλλιθέα

Πανσερραϊκός – Λαμία

Απόλλων Σμύρνης – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος

31η αγωνιστική (8/5)


Πανελευσινιακός – Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός – Χανιά
Καλλιθέα – Κισσαμικός

Λαμία – Ζάκυνθος

Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ – Πανσερραϊκός
Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας

32η αγωνιστική (15/5)


Αχαρναϊκός – Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα

Χανιά – Λαμία

Κισσαμικός – Παναχαϊκή
Ζάκυνθος – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Κέρκυρα
Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα – Εργοτέλης

33η αγωνιστική (22/5)


Πανελευσινιακός – Καλλιθέα

Λαμία – Αχαρναϊκός

Παναχαϊκή – Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ – Χανιά
Κέρκυρα – Κισσαμικός
Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης – Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Τρίκαλα

34η αγωνιστική (29/5)


Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός – ΑΕΛ

Λαμία – Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας – Κέρκυρα
Χανιά – Παναιγιάλειος
Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ζάκυνθος – Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Powered by Live Score & Live Score App