Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (3-4/2)


Αποτελέσματα των αγώνων της Γ΄ Εθνικής και στους 8 ομίλους:

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου 1-2
Θήβα – ΝΠΣ Βόλος 3-3
Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας 1-0
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας 1-0
Α.Ο. Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 0-1
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

Η επόμενη αγωνιστική:
ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΘΗΒΑ
ΟΛΥΜΠ. ΒΟΛΟΥ – ΑΧΙΛ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΒΕΛΟΥΧΙ
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ 46
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 34
ΑΛΜΥΡΟΣ 32
ΘΗΒΑ 27
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 27
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 25
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ 24
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ 21
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ 16
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 14
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 13
ΒΕΛΟΥΧΙ  6

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Καβάλα 1-2
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1
Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου 1-0
Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Μακεδονικός – Νάουσα 0-0
Α.Ε. Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0
Α.Ο. Καρδίας – Καμπανιακός 2-1
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Κιλκισιακός – Ηρακλής 0-4 (ΦΩΤΟ)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός 0-0
Ρεπό: Λαγκαδάς

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Πανλευκάδιος – Α.Ε. Λευκίμμης 1-0
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός 0-0
Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης 1-1
Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου 1-2
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων 3-0
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας 0-3 ά.α.
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

5ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Αστέρας Αμαλιάδας 0-4
ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα 4-3
Παναρκαδικός – Λεωνίδιο 4-2
Πανηλειακός – Ζάκυνθος 1-0
Παλληξουριακός – Αχαϊκή 0-0

6ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Ιωνικός – Ασπρόπυργος 0-0
Ζευγολατιό – Ιάλυσος 0-3
Λουτράκι – Ρόδος 1-0
Διαγόρας – Πέλοπας Κιάτου ANABΟΛΗ
(3/2) Εθνικός – Προοδευτική 1-0
Ρεπό: Κερατσίνι

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων 0-0
Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός 2-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός 2-1
Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας 1-1
(3/2) Ερμής Κιβερίου – Ερμιονίδα 1-1
Ρεπό: Αιολικός

8ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος 0-0
Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών 2-2
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παλαιοχώρα 0-0
Α.Ε. Μυλοποτάμου – Φωστήρας 1-1
Ατσαλένιος – Κηφισιά 1-2
Ρεπό: Αιγάλεω

Your email address will not be published.

Powered by Live Score & Live Score App