Γ΄ Εθνική: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (27-28/01)


Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στη Γ’ Εθνική ανακοίνωσε η ΕΠΟ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Οπούντιος Μαρτίνου – Βελούχι:
Μανδαλενάκης (Ηρακλείου), Μανούρας (Τρικάλων), Κωστούλας (Αθηνών).

ΝΠΣ Βόλος – Αχιλλέας Φαρσάλων (27/01):
Σουλίδης (Κοζάνης), Μπαλιάγκας (Κοζάνης), Εμμανουήλ (Κοζάνης).

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Σελλάνων:
Φωτόπουλος (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών), Κασιμάτης (Αθηνών).

Ρήγας Φεραίος – Ολυμπιακός Βόλου:
Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Σφυρής (Θεσσαλίας), Σακκάς (Θεσσαλίας).

Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός:
Ψυχούλας (Βοιωτίας), Φίλος (Βοιωτίας), Παγούρας (Βοιωτίας).

Νίκη Βόλου – Θήβα:
Βρέσκας (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας), Παπαδάκης (Ημαθίας).

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – ΑΕ Διδυμοτείχου:
Τεβεκέλης (Μακεδονίας), Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας).

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου – Καβάλα:
Πουλικίδης (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας).

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης:
Στόλης (Σερρών), Χασιώτης (Δράμας), Παστιάδης (Δράμας).

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίς Σκουτάρεως:
Τζουμαλάκης (Σερρών), Καμπούρης (Σερρών), Κρυωνάς (Σερρών).

Αετός Ορφανού – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου:
Μπαλασάς (Μακεδονίας), Μιχτακίδης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας).

Άρης Αβάτου – Δόξα Προσκυνητών:
Σιμίδης (Έβρου), Διαμαντής (Έβρου), Κίτσος (Έβρου).

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός:
Κακουλίδης (Θράκης), Καραγιάννης (Θράκης), Δαναδανίδης (Θράκης).

Καμπανιακός – Κιλκισιακός:
Πουματζίδης (Πέλλας), Ταγκαλίδης (Πέλλας), Μίλτσης (Πέλλας).

Πιερικός – ΑΠΕ Λαγκαδά:
Δραγάτης (Χαλκιδικής), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Σκούτας (Χαλκιδικής).

Αλμωπός Αριδαίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας:
Μπουτσίκος (Μακεδονίας), Σιανίδης (Μακεδονίας), Παπαδοπούλου (Μακεδονίας).

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Εδεσσαϊκός:
Μάντζιος (Ηπείρου), Κόλλιας (Ηπείρου), Αντωνίου (Ηπείρου).

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Καρίτσας:
Λεωνίδας (Τρικάλων), Μπάλας (Τρικάλων), Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων).

Νάουσα – ΑΟ Καρδίας:
Τσιτσανούδης (Λάρισας), Νάκας (Λάρισας), Δεδικούσης (Λάρισας).

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Καστοριά:
Παυλίδης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας), Αρέστης (Πέλλας).

Νέος Αμφίλοχος – Ερμής Αμυνταίου:
Σταυρόπουλος (Ηλείας), Ασημακόπουλος (Ηλείας), Καραμέρος (Ηλείας).

Τηλυκράτης Λευκάδας – Σκουφάς Κομποτίου:
Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας), Κουτρομάνος (Αιτωλοακαρνανίας).

Μακεδονικός Φούφα – Πανλευκάδιος:
Τσέτσιλας (Γρεβενών), Στεφούλης (Γρεβενών), Φαλτάκας (Γρεβενών).

Δόξα Κρανούλας – Εθνικός Φιλιππιάδας:
Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Τίκας (Θεσπρωτίας), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας).

ΑΕ Λευκίμμης – Αστέρας Παραποτάμου:
Μπαΐλης (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας), Τσόγκας (Πρέβεζας).

 

Your email address will not be published.

Powered by Live Score & Live Score App