CATEGORY: ΣΗΜΕΡΑ

Πεζοπορία στην Παύλιανη από την Ένωση Γυμναστών

Πεζοπορία διοργανώνει η Ένωση Πτυχιούχων Φυσικής Αγωγής Φθιώτιδας στην Παύλιανη, την Κυριακή 29 Απριλίου. Η συνάντηση για την έναρξη της πεζοπορίας, είναι στις 10:30 το πρωί στο χώρο στάθμευσης του Πάρκου Δραστηριοτήτων της Παύλιανης. Αναλυτικά η ανακοίνωση ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018 ΠΑΥΛΙΑΝΗ Η ΕΝΩΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  θα πραγματοποιήσει κυκλική πεζοπορική διαδρομή στην Παύλιανη ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ: 10:30...

READ MORE

Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 23/4

21:30 COSMOTE SPORT 8 Χόλσταϊν Κίελ – Νυρεμβέργη Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:45 COSMOTE SPORT 5 Τζένοα – Βερόνα Ιταλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 1 Έβερτον – Νιουκάστλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 7 Πόρτο – Σετούμπαλ Πορτογαλικό...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 22/4

17:00 NOVASPORTS extra 1 Τσέλσι-Σαουθάμπτον Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου, Ημιτελικός 17:00 ΕΡΤ 3 Απόλλων Πόντου-Άρης Football League​ 19:00 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ-Ξάνθη Σούπερ Λίγκα 19:00 NOVASPORTS 1 Παναιτωλικός-Λαμία Σούπερ Λίγκα 19:00 NOVASPORTS 24h Κέρκυρα-Αστέρας Τρίπολης Σούπερ Λίγκα 19:00 NOVASPORTS Stories Ατρόμητος-Πλατανιάς Σούπερ Λίγκα 19:00 NOVASPORTS 5 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός Σούπερ Λίγκα 19:00 NOVASPORTS 4 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός Σούπερ Λίγκα 19:00...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 21/4

13:00 COSMOTE SPORT 7 Γερμανία – Τσεχία (Fed Cup – Ημιτελικά) Τένις 14:00 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 3 Γιαν Ρέγκενσμπουργκ – Ζανκτ Πάουλι Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30 COSMOTE SPORT 1 Γουέστ Μπρομ – Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters Μόντε Κάρλο, ημιτελικά Τένις 16:00 COSMOTE...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 20/4

14:00 COSMOTE SPORT 7 Τσέλσι – Πόρτο Youth League 16:55 COSMOTE SPORT 5 ΗΠΑ, 1ες ελεύθερες δοκιμές Moto 3 17:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Βόλεϊ) Κύπελλο Ελλάδας 17:50 COSMOTE SPORT 5 ΗΠΑ, 1ες ελεύθερες δοκιμές Moto GP 18:00 COSMOTE SPORT 7 Μάντσεστερ Σίτι – Μπαρτσελόνα Youth League 18:50 COSMOTE SPORT 5 ΗΠΑ, 1ες ελεύθερες δοκιμές...

READ MORE
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (19/4)

20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι Turkish Airlines EuroLeague Playoffs 20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Ράιν Νέκαρ Λέβεν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές – Ζιρόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21:15 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – Ρεάλ Μαδρίτης...

READ MORE
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/4)

05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς NBA Playoffs 15:30 ΕΡΤ2 Παλαιό Φάληρο – Υδραϊκός Α1 Ανδρών Πόλο 18:00 Novasports 24 HD Κουρσκ – Σινίκ Γιάροσλαβλ Κύπελλο Ρωσίας (Ημιτελικά) 18:30 Novasports 3HD Σπαρτάκ Μόσχας – Τόσνο Κύπελλο Ρωσίας (Ημιτελικά) 18:45 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – Μπρέσια Champions League Πόλο Ανδρών 19:00 COSMOTE...

READ MORE
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/4)

12:00 OTE SPORT6 Τένις: 2018 ATP Masters 1000 19:00 OTE SPORT1 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδας (Ημιτελικά) 20:00 NOVASPORTS2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι Euroleague: 1ος αγώνας πλέι οφ 20:30 OTE SPORT7 Λα Κορούνια-Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21:15 NOVASPORTS1 Παναθηναϊκός-Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague: 1ος αγώνας πλέι οφ 21:45 OTE SPORT1 Μπράιτον-Τότεναμ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21:45 NOVASPORTS2 Λεβερκούζεν-Μπάγερν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21:45...

READ MORE
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας (15/4)

13:00 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 4 Μπασκόνια – Τενερίφη Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 COSMOTE SPORT 7 Φιορεντίνα – Σπαλ Ιταλικό Πρωτάθλημα 14:00 NOVASPORTS 5 Γουλβς – Μπέρμιγχαμ Championship Αγγλίας 14:30 COSMOTE SPORT 3 Ίνγκολσταντ – Νυρεμβέργη Γερμανία δεύτερη κατηγορία 15:00 NOVASPORTS 2 ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League 15:30...

READ MORE
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/4)

08:50 OTE SPORT5 Formula 1 2018 Δοκιμαστικά Κίνα 14:00 OTE SPORT2 Μπιλμπάο – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14:00 OTE SPORT3 Σαν Πάουλι – Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Β΄Κατηγορία) 14:30 OTE SPORT1 Σαουθάμπτον – Τσέλσι Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15:00 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Κισσαμικός Football League 15:00 NOVASPORTS2 Λαμία – Απόλλων Σμύρνης Superleague 15:30...

READ MORE


Powered by Live Score & Live Score App