CATEGORY: ΣΗΜΕΡΑ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/10)

09:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Motul Grand Prix of Japan Κατατακτήριες Δοκιμές 11:00 Eurosport 1 Πινγκ πονγκ Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών Γαλλία 14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο-Κολονία Bundesliga 2 14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε LaLiga Santander 14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League 14:55 Eurosport 1 Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν Home...

READ MORE

Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 19/10

15:00 COSMOTE SPORT 6 ΑTP 250 European Open Antwerp, Προημιτελικός Τένις 17:50 COSMOTE SPORT 5 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX Formula 1 19:30 COSMOTE SPORT 8 Ντινάμο Δρέσδης-Άουε Γερμανία δεύτερη κατηγορία 20:00 NOVASPORTS 3 Χίμκι – Αναντολού Εφές Euroleague 20:00 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας, Saint Quentin Ποδηλασία 20:45 NOVASPORTS 4 Ζάλγκιρις – Φενέρμπαχτσε Euroleague...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 18/10

19:00 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο Σάλας Youth Olympic Summer Games​ 20:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ – Νταρουσάφακα Euroleague​ 21:00 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Γκραν Κανάρια Euroleague​ 21:00 NOVASPORTS 3 Μπούντουτσνοστ – Μακάμπι Euroleague​ 22:00 NOVASPORTS 1 Μπαρτσελόνα – Μπάγερν...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 17/10

19:00 COSMOTE SPORT 7 ΠΑΟΚ-Καζιντσμπάρτσκα CEV Champions League βόλεϊ 19:00 NOVASPORTS 5 Ρίτας Βίλνιους – Φρανκφούρτη Eurocup 19:30 NOVASPORTS 1 Προμηθέας Πατρών – Ολίμπια Basketball Champions League 20:00 NOVASPORTS 4 Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις Euroleague 20:00 COSMOTE SPORT 8 Φλένσμπουργκ-Μαγδεμβούργο Χάντμπολ 20:45 NOVASPORTS 3 Φενέρμπαχτσε – Χίμκι Euroleague 21:00 NOVASPORTS 5 Μπάμπεργκ – Ντιζόν Basketball...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 16/10

17:00 COSMOTE SPORT 7 Καζακστάν-Ανδόρρα UEFA Nations League​ 19:00 EUROSPORT Γερμανία – Ιρλανδία Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Under 21 19:00 NOVASPORTS 4 Μπάνβιτ – Λε Μαν Basketball Champions League​ 19:30 NOVASPORTS 2 Νίμπουρκ – ΑΕΚ Basketball Champions League​ 19:30 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ – Βόννη Basketball Champions League​ 19:45 EUROSPORT 2 Στίβος Youth Olympic Summer Games​ 20:15...

READ MORE
To αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 15/10

17:30 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Volley League 19:30 EUROSPORT 2 Στίβος Youth Olympic Summer Games 21:45 COSMOTE SPORT 3 Ισπανία-Αγγλία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 8 Λευκορωσία-Μολδαβία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 7 Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 5 Ισλανδία-Ελβετία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 1 Φινλανδία-Ελλάδα UEFA Nations...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 14/10

13:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Τουρκίας, 6η διαδρομή Ποδηλασία 13:30 COSMOTE SPORT 4 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 14:30 COSMOTE SPORT 7 Φούσε Βερολίνου-Λέμγκο Χάντμπολ 15:00 EUROSPORT Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, τελικός Τένις 15:00 COSMOTE SPORT 8 Χίμκι-Κάλεφ VTB United League 16:00 COSMOTE SPORT 9 Ρουμανία-Σερβία UEFA Nations League 18:00 COSMOTE SPORT 4 Ούνιξ...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 13/10

11:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις 14:00 ΕΡΤ2 A1 Ανδρών Πόλο 15:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Τουρκίας, 5η διαδρομή Ποδηλασία 15:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, ημιτελικοί Τένις 15:45 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League 16:00 COSMOTE SPORT 9 Σλοβακία-Τσεχία UEFA Nations League 17:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία –...

READ MORE
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (12/10)

18:00 ΑΕΚ – Λαμία (COSMOTE SPORT2) 19.45 Μπούντουτσνοστ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD) 20.00 Χίμκι-Ολυμπιακός (Novasports1HD) 20.00 Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) 20.45 Φενερμπαχτσέ-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD) 21.45 Ελλάδα-Ουγγαρία (Ε TV, COSMOTE SPORT1HD) 21.45 Εσθονία-Φινλανδία (COSMOTE SPORT2HD) 21.45 Κροατία-Αγγλία (COSMOTE SPORT3HD) 21.45 Βέλγιο-Ελβετία (COSMOTE SPORT4HD) 21.45 Αυστρία-Βόρεια Ιρλανδία (COSMOTE SPORT7HD) 21.45 Λευκορωσία-Λουξεμβούργο (COSMOTE SPORT8HD) 21.45 Μολδαβία-Σαν Μαρίνο (COSMOTE...

READ MORE
Το αθλητικό πρόγραμμα της ημέρας 11/10

08:00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις 15:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Τουρκίας, 3η διαδρομή Ποδηλασία 17:00 EUROSPORΤ Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, φάση των 16 Τένις 19:30 EUROSPORT Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, φάση των 16 Τένις 20:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ – Μπαρτσελόνα Euroleague​ 20:30 EUROSPORT 2 Στίβος Youth Olympic Summer Games​ 20:30 COSMOTE...

READ MORE


Powered by Live Score & Live Score App