ΤΟΠΙΚΕΣ

»Α'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 ΑΟ Στυλίδα 13 12 1 0 31:4+27 37       
2 Μαλεσίνα 2008 14 11 2 1 32:4+28 35       
3 Καλαπόδι 14 11 1 2 42:5+37 34       
4 ΑΠΟ Αταλάντη 14 10 3 1 33:6+27 33       
5 Δάφνη Λιβανατών 14 10 0 4 27:15+12 30       
6 Ευρυτανικός 14 9 0 5 37:22+15 27       
7 Προοδευτική Λάρυμνας 14 8 0 6 23:19+4 24       
8 Νέο Κρίκελλο 14 8 0 6 21:19+2 24       
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 14 4 1 9 15:33-18 13       
10 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 14 3 1 10 12:29-17 10       
11 Δόξα Μοσχοχωρίου 14 2 4 8 10:33-23 10       
12 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 14 2 4 8 7:33-26 10       
13 Όμβρος Ομβριακής 13 1 3 9 13:28-15 6       
14 Καμένα Βούρλα 14 0 3 11 9:34-25 3       
15 Αστέρας Σταυρού 14 0 3 11 7:35-28 3       

Match

Καλαπόδι – Δόξα Μοσχοχωρίου

4 - 0

14. Match Day

17 Ιανουαρίου 2018,

Α' Φθιώτιδας 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 ΑΟ Στυλίδα 13 12 1 0 31:4+27 37       
2 Μαλεσίνα 2008 14 11 2 1 32:4+28 35       
3 Καλαπόδι 14 11 1 2 42:5+37 34       
4 ΑΠΟ Αταλάντη 14 10 3 1 33:6+27 33       
5 Δάφνη Λιβανατών 14 10 0 4 27:15+12 30       
6 Ευρυτανικός 14 9 0 5 37:22+15 27       
7 Προοδευτική Λάρυμνας 14 8 0 6 23:19+4 24       
8 Νέο Κρίκελλο 14 8 0 6 21:19+2 24       
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 14 4 1 9 15:33-18 13       
10 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 14 3 1 10 12:29-17 10       
11 Δόξα Μοσχοχωρίου 14 2 4 8 10:33-23 10       
12 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 14 2 4 8 7:33-26 10       
13 Όμβρος Ομβριακής 13 1 3 9 13:28-15 6       
14 Καμένα Βούρλα 14 0 3 11 9:34-25 3       
15 Αστέρας Σταυρού 14 0 3 11 7:35-28 3       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 ΑΟ Στυλίδα - -:- -:- -:- 2:0 3:1 2:0 -:- 4:0 -:- -:- 5:0 -:- 3:0 4:1
2 Μαλεσίνα 2008 0:1 - 1:1 -:- 3:1 1:0 3:0 1:0 2:0 -:- -:- -:- -:- 5:1 2:0
3 Καλαπόδι 1:2 -:- - -:- 1:2 -:- -:- 4:0 6:0 -:- 4:0 -:- -:- 5:0 3:0
4 ΑΠΟ Αταλάντη 0:0 0:0 0:1 - 1:0 -:- 2:1 -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:-
5 Δάφνη Λιβανατών -:- -:- -:- -:- - 5:2 2:1 -:- 2:1 3:1 -:- 2:0 2:1 -:- 4:0
6 Ευρυτανικός -:- -:- 0:3 2:3 -:- - -:- 5:2 4:0 4:0 -:- 6:1 1:0 -:- 4:2
7 Προοδευτική Λάρυμνας -:- -:- 0:5 -:- -:- 1:2 - 2:1 2:1 2:1 -:- 3:0 3:0 -:- -:-
8 Νέο Κρίκελλο 0:1 -:- -:- 0:3 1:0 -:- -:- - -:- -:- 3:0 3:0 -:- -:- 3:0
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- 1:2 - 2:1 1:2 0:0 -:- 2:0 2:0
10 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 1:3 0:4 0:2 0:2 -:- -:- -:- 0:2 -:- - 3:3 -:- -:- 1:0 -:-
11 Δόξα Μοσχοχωρίου 0:1 0:6 -:- -:- 0:2 0:1 0:4 -:- -:- -:- - 1:1 -:- -:- 0:0
12 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας -:- 0:2 0:3 0:5 -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- - 2:1 0:0 -:-
13 Όμβρος Ομβριακής -:- 0:2 0:3 2:2 -:- -:- -:- 1:2 2:5 1:2 1:1 -:- - -:- -:-
14 Καμένα Βούρλα -:- -:- -:- 0:1 1:2 1:5 0:2 1:2 -:- -:- 2:3 -:- 2:2 - -:-
15 Αστέρας Σταυρού -:- 0:2 -:- 0:4 -:- 2:4 0:2 -:- -:- 0:2 -:- 2:2 1:2 1:1 -

Matches

Match

Καλαπόδι – Δόξα Μοσχοχωρίου

4 - 0

14. Match Day

17 Ιανουαρίου 2018,

Teams

ΑΟ Στυλίδα

Rank
1
Matches
13
Won
12
Tied
1
Lost
0

Next Match

ΑΟ Στυλίδα – Δόξα Μοσχοχωρίου

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Όμβρος Ομβριακής – ΑΟ Στυλίδα

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

ΑΠΟ Αταλάντη

Rank
4
Matches
14
Won
10
Tied
3
Lost
1

Next Match

Καλαπόδι – ΑΠΟ Αταλάντη

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αστέρας Σταυρού – ΑΠΟ Αταλάντη

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

0 - 4

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

Rank
9
Matches
14
Won
4
Tied
1
Lost
9

Next Match

Καμένα Βούρλα – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

17. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Νέο Κρίκελλο

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

1 - 2

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

Rank
10
Matches
14
Won
3
Tied
1
Lost
10

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Όμβρος Ομβριακής

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δάφνη Λιβανατών – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

3 - 1

Αστέρας Σταυρού

Rank
15
Matches
14
Won
0
Tied
3
Lost
11

Next Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Αστέρας Σταυρού

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αστέρας Σταυρού – ΑΠΟ Αταλάντη

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

0 - 4

Δάφνη Λιβανατών

Rank
5
Matches
14
Won
10
Tied
0
Lost
4

Next Match

Δάφνη Λιβανατών – Καμένα Βούρλα

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δάφνη Λιβανατών – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

3 - 1

Δόξα Μοσχοχωρίου

Rank
11
Matches
14
Won
2
Tied
4
Lost
8

Next Match

ΑΟ Στυλίδα – Δόξα Μοσχοχωρίου

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Μοσχοχωρίου – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

1 - 1

Ευρυτανικός

Rank
6
Matches
14
Won
9
Tied
0
Lost
5

Next Match

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας – Ευρυτανικός

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Ευρυτανικός – Καλαπόδι

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

0 - 3

Καλαπόδι

Rank
3
Matches
14
Won
11
Tied
1
Lost
2

Next Match

Καλαπόδι – ΑΠΟ Αταλάντη

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Ευρυτανικός – Καλαπόδι

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

0 - 3

Καμένα Βούρλα

Rank
14
Matches
14
Won
0
Tied
3
Lost
11

Next Match

Δάφνη Λιβανατών – Καμένα Βούρλα

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Καμένα Βούρλα

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

1 - 0

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

Rank
12
Matches
14
Won
2
Tied
4
Lost
8

Next Match

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας – Ευρυτανικός

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Μοσχοχωρίου – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

1 - 1

Μαλεσίνα 2008

Rank
2
Matches
14
Won
11
Tied
2
Lost
1

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Μαλεσίνα 2008

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Μαλεσίνα 2008 – Προοδευτική Λάρυμνας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

3 - 0

Νέο Κρίκελλο

Rank
8
Matches
14
Won
8
Tied
0
Lost
6

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Μαλεσίνα 2008

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Νέο Κρίκελλο

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

1 - 2

Όμβρος Ομβριακής

Rank
13
Matches
13
Won
1
Tied
3
Lost
9

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Όμβρος Ομβριακής

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Όμβρος Ομβριακής – ΑΟ Στυλίδα

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Προοδευτική Λάρυμνας

Rank
7
Matches
14
Won
8
Tied
0
Lost
6

Next Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Αστέρας Σταυρού

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Μαλεσίνα 2008 – Προοδευτική Λάρυμνας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

3 - 0

»Β'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Ελατειακός 10 8 2 0 22:4+18 26       
2 Παμμωλιακός 10 8 1 1 21:5+16 25       
3 Ρεγκίνι 10 7 1 2 33:6+27 22       
4 Δαφνησιακός Αρκίτσας 10 7 1 2 24:7+17 22       
5 Παρνασσός Αμφίκλειας 10 4 5 1 12:4+8 17       
6 ΠΑΟ Ανθήλης 10 5 1 4 16:15+1 16       
7 Αγρότης Τραγάνας 10 4 1 5 19:18+1 13       
8 Σκάρφεια 10 2 1 7 6:23-17 7       
9 Αετός Μενδενίτσας 10 2 0 8 13:27-14 6       
10 Κομνηνός 10 1 1 8 5:32-27 4       
11 Ηράκλεια 10 0 0 10 0:30-30 0       

Β' Φθιώτιδας 1ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Ελατειακός 10 8 2 0 22:4+18 26       
2 Παμμωλιακός 10 8 1 1 21:5+16 25       
3 Ρεγκίνι 10 7 1 2 33:6+27 22       
4 Δαφνησιακός Αρκίτσας 10 7 1 2 24:7+17 22       
5 Παρνασσός Αμφίκλειας 10 4 5 1 12:4+8 17       
6 ΠΑΟ Ανθήλης 10 5 1 4 16:15+1 16       
7 Αγρότης Τραγάνας 10 4 1 5 19:18+1 13       
8 Σκάρφεια 10 2 1 7 6:23-17 7       
9 Αετός Μενδενίτσας 10 2 0 8 13:27-14 6       
10 Κομνηνός 10 1 1 8 5:32-27 4       
11 Ηράκλεια 10 0 0 10 0:30-30 0       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Ελατειακός - 0:0 2:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 4:0 3:0
2 Παμμωλιακός -:- - 1:0 -:- -:- -:- -:- 2:1 5:0 -:- 3:0
3 Ρεγκίνι -:- -:- - 2:1 0:0 -:- 4:0 8:0 -:- 7:0 3:0
4 Δαφνησιακός Αρκίτσας 0:3 2:0 -:- - 0:0 -:- -:- -:- 4:0 -:- -:-
5 Παρνασσός Αμφίκλειας 1:1 0:1 -:- -:- - 1:1 1:1 -:- -:- 3:0 -:-
6 ΠΑΟ Ανθήλης -:- 0:2 1:5 1:2 -:- - 2:1 1:0 4:1 -:- -:-
7 Αγρότης Τραγάνας 1:2 2:3 -:- 1:4 -:- -:- - -:- 5:2 -:- 3:0
8 Σκάρφεια 0:2 -:- -:- 0:4 0:2 -:- 0:3 - -:- -:- 3:0
9 Αετός Μενδενίτσας 1:3 -:- 1:4 -:- 0:1 -:- -:- 0:1 - 5:0 -:-
10 Κομνηνός -:- 0:4 -:- 0:4 -:- 1:2 0:2 1:1 -:- - -:-
11 Ηράκλεια -:- -:- -:- 0:3 0:3 0:3 -:- -:- 0:3 0:3 -

Matches


Match Score
20 Ιανουαρίου 2018
Ηράκλεια – Ρεγκίνι
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Αετός Μενδενίτσας – ΠΑΟ Ανθήλης
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Ελατειακός – Αγρότης Τραγάνας
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Κομνηνός – Παρνασσός Αμφίκλειας
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Παμμωλιακός – Δαφνησιακός Αρκίτσας
-:-

Teams

Αγρότης Τραγάνας

Rank
7
Matches
10
Won
4
Tied
1
Lost
5

Next Match

Ελατειακός – Αγρότης Τραγάνας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αγρότης Τραγάνας – Ρεγκίνι

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Αετός Μενδενίτσας

Rank
9
Matches
10
Won
2
Tied
0
Lost
8

Next Match

Αετός Μενδενίτσας – ΠΑΟ Ανθήλης

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αετός Μενδενίτσας

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Δαφνησιακός Αρκίτσας

Rank
4
Matches
10
Won
7
Tied
1
Lost
2

Next Match

Παμμωλιακός – Δαφνησιακός Αρκίτσας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Σκάρφεια

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Ελατειακός

Rank
1
Matches
10
Won
8
Tied
2
Lost
0

Next Match

Ελατειακός – Αγρότης Τραγάνας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Ελατειακός – Δαφνησιακός Αρκίτσας

13. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Ηράκλεια

Rank
11
Matches
10
Won
0
Tied
0
Lost
10

Next Match

Ηράκλεια – Ρεγκίνι

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

ΠΑΟ Ανθήλης – Ηράκλεια

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Κομνηνός

Rank
10
Matches
10
Won
1
Tied
1
Lost
8

Next Match

Κομνηνός – Παρνασσός Αμφίκλειας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Παμμωλιακός – Κομνηνός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Παμμωλιακός

Rank
2
Matches
10
Won
8
Tied
1
Lost
1

Next Match

Παμμωλιακός – Δαφνησιακός Αρκίτσας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Παμμωλιακός – Κομνηνός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

ΠΑΟ Ανθήλης

Rank
6
Matches
10
Won
5
Tied
1
Lost
4

Next Match

Αετός Μενδενίτσας – ΠΑΟ Ανθήλης

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

ΠΑΟ Ανθήλης – Ηράκλεια

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Παρνασσός Αμφίκλειας

Rank
5
Matches
10
Won
4
Tied
5
Lost
1

Next Match

Κομνηνός – Παρνασσός Αμφίκλειας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Παρνασσός Αμφίκλειας – Αετός Μενδενίτσας

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Ρεγκίνι

Rank
3
Matches
10
Won
7
Tied
1
Lost
2

Next Match

Ηράκλεια – Ρεγκίνι

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αγρότης Τραγάνας – Ρεγκίνι

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Σκάρφεια

Rank
8
Matches
10
Won
2
Tied
1
Lost
7

Next Match

Αγρότης Τραγάνας – Σκάρφεια

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Σκάρφεια

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Νίκη Αγ. Παρασκευής 10 9 1 0 28:3+25 28       
2 Εχιναίοι 10 6 3 1 33:11+22 21       
3 Δίβρη 10 7 0 3 23:13+10 21       
4 Μαγνησιακός 10 7 0 3 23:14+9 21       
5 Γλύφα 10 5 1 4 27:16+11 16       
6 Πελασγιακός 10 5 1 4 19:11+8 16       
7 Βαθύκοιλο 10 4 2 4 24:23+1 14       
8 Ολυμπιακός Λαμίας 10 3 1 6 26:23+3 10       
9 Αστέρας Λαμίας 10 2 1 7 10:31-21 7       
10 Μαλιακός Στυλίδας 10 2 0 8 6:29-23 6       
11 Αίας Λαμίας 10 0 0 10 4:49-45 0       
Match Score
20 Ιανουαρίου 2018
Αστέρας Λαμίας – Μαγνησιακός
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Πελασγιακός – Δίβρη
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Ολυμπιακός Λαμίας – Βαθύκοιλο
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αίας Λαμίας
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Μαλιακός Στυλίδας – Γλύφα
-:-

Β' Φθιώτιδας 2ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Νίκη Αγ. Παρασκευής 10 9 1 0 28:3+25 28       
2 Εχιναίοι 10 6 3 1 33:11+22 21       
3 Δίβρη 10 7 0 3 23:13+10 21       
4 Μαγνησιακός 10 7 0 3 23:14+9 21       
5 Γλύφα 10 5 1 4 27:16+11 16       
6 Πελασγιακός 10 5 1 4 19:11+8 16       
7 Βαθύκοιλο 10 4 2 4 24:23+1 14       
8 Ολυμπιακός Λαμίας 10 3 1 6 26:23+3 10       
9 Αστέρας Λαμίας 10 2 1 7 10:31-21 7       
10 Μαλιακός Στυλίδας 10 2 0 8 6:29-23 6       
11 Αίας Λαμίας 10 0 0 10 4:49-45 0       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Νίκη Αγ. Παρασκευής - 3:3 1:0 -:- 3:0 -:- 5:0 -:- -:- 1:0 -:-
2 Εχιναίοι -:- - -:- -:- 2:1 -:- 4:4 0:0 6:0 -:- 5:0
3 Δίβρη -:- 2:6 - 2:0 2:0 0:2 3:1 -:- -:- 3:0 -:-
4 Μαγνησιακός 0:1 1:0 -:- - 2:3 -:- 4:3 -:- 3:1 -:- 5:1
5 Γλύφα -:- -:- -:- -:- - 1:2 -:- 4:1 -:- 3:0 8:1
6 Πελασγιακός 0:1 0:1 -:- 3:4 -:- - -:- 2:0 -:- -:- 7:0
7 Βαθύκοιλο -:- -:- -:- -:- 2:2 3:1 - 5:2 0:2 4:0 -:-
8 Ολυμπιακός Λαμίας 0:2 -:- 2:3 0:2 -:- -:- -:- - 5:2 9:1 -:-
9 Αστέρας Λαμίας 0:5 -:- 1:3 -:- 1:5 1:1 -:- -:- - -:- 2:0
10 Μαλιακός Στυλίδας -:- 0:6 -:- 0:2 -:- 0:1 -:- -:- 3:0 - -:-
11 Αίας Λαμίας 0:6 -:- 0:5 -:- -:- -:- 0:2 2:7 -:- 0:2 -

Matches


Match Score
20 Ιανουαρίου 2018
Αστέρας Λαμίας – Μαγνησιακός
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Πελασγιακός – Δίβρη
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Ολυμπιακός Λαμίας – Βαθύκοιλο
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αίας Λαμίας
-:-
20 Ιανουαρίου 2018
Μαλιακός Στυλίδας – Γλύφα
-:-

Teams

Αίας Λαμίας

Rank
11
Matches
10
Won
0
Tied
0
Lost
10

Next Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αίας Λαμίας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αίας Λαμίας – Πελασγιακός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Αστέρας Λαμίας

Rank
9
Matches
10
Won
2
Tied
1
Lost
7

Next Match

Αστέρας Λαμίας – Μαγνησιακός

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δίβρη – Αστέρας Λαμίας

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Βαθύκοιλο

Rank
7
Matches
10
Won
4
Tied
2
Lost
4

Next Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Βαθύκοιλο

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Βαθύκοιλο – Μαγνησιακός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Γλύφα

Rank
5
Matches
10
Won
5
Tied
1
Lost
4

Next Match

Μαλιακός Στυλίδας – Γλύφα

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Γλύφα – Εχιναίοι

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Δίβρη

Rank
3
Matches
10
Won
7
Tied
0
Lost
3

Next Match

Πελασγιακός – Δίβρη

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δίβρη – Αστέρας Λαμίας

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Εχιναίοι

Rank
2
Matches
10
Won
6
Tied
3
Lost
1

Next Match

Βαθύκοιλο – Εχιναίοι

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Γλύφα – Εχιναίοι

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Μαγνησιακός

Rank
4
Matches
10
Won
7
Tied
0
Lost
3

Next Match

Αστέρας Λαμίας – Μαγνησιακός

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Βαθύκοιλο – Μαγνησιακός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Μαλιακός Στυλίδας

Rank
10
Matches
10
Won
2
Tied
0
Lost
8

Next Match

Μαλιακός Στυλίδας – Γλύφα

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Μαλιακός Στυλίδας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Νίκη Αγ. Παρασκευής

Rank
1
Matches
10
Won
9
Tied
1
Lost
0

Next Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αίας Λαμίας

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Μαλιακός Στυλίδας – Νίκη Αγ. Παρασκευής

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Ολυμπιακός Λαμίας

Rank
8
Matches
10
Won
3
Tied
1
Lost
6

Next Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Βαθύκοιλο

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Γλύφα

13. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Πελασγιακός

Rank
6
Matches
10
Won
5
Tied
1
Lost
4

Next Match

Πελασγιακός – Δίβρη

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Αίας Λαμίας – Πελασγιακός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 10 8 2 0 43:9+34 26       
2 Καλύβια 10 7 2 1 28:7+21 23       
3 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 10 6 3 1 16:6+10 21       
4 Δόξα Ζηλευτού 10 6 2 2 22:15+7 20       
5 Φραντζή 10 3 4 3 23:18+5 13       
6 Μεξιατικός 10 3 3 4 18:23-5 12       
7 Τσούκα 10 2 3 5 14:17-3 9       
8 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 10 2 3 5 12:27-15 9       
9 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 10 2 2 6 14:27-13 8       
10 Ατσαλένιος Πετρωτού 10 1 3 6 10:34-24 6       
11 Θύελλα Ροδωνιάς 10 0 3 7 13:30-17 3       

Β' Φθιώτιδας 3ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 10 8 2 0 43:9+34 26       
2 Καλύβια 10 7 2 1 28:7+21 23       
3 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 10 6 3 1 16:6+10 21       
4 Δόξα Ζηλευτού 10 6 2 2 22:15+7 20       
5 Φραντζή 10 3 4 3 23:18+5 13       
6 Μεξιατικός 10 3 3 4 18:23-5 12       
7 Τσούκα 10 2 3 5 14:17-3 9       
8 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 10 2 3 5 12:27-15 9       
9 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 10 2 2 6 14:27-13 8       
10 Ατσαλένιος Πετρωτού 10 1 3 6 10:34-24 6       
11 Θύελλα Ροδωνιάς 10 0 3 7 13:30-17 3       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας - -:- 2:0 3:1 3:3 -:- 3:1 -:- -:- -:- 4:1
2 Καλύβια 2:2 - -:- 5:1 -:- -:- 4:1 -:- -:- 4:0 4:2
3 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου -:- 0:0 - 2:2 0:0 2:1 -:- -:- -:- 5:0 -:-
4 Δόξα Ζηλευτού -:- -:- -:- - 3:2 4:1 1:0 0:0 -:- 6:0 -:-
5 Φραντζή -:- 0:3 -:- -:- - -:- 0:1 6:0 -:- 3:1 -:-
6 Μεξιατικός 0:5 0:3 -:- -:- 4:4 - -:- 2:1 -:- -:- 2:0
7 Τσούκα 1:3 -:- 0:1 -:- -:- 1:1 - 2:3 1:1 -:- -:-
8 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 1:7 0:3 0:2 -:- -:- -:- -:- - 4:2 1:1 -:-
9 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 0:7 1:0 1:2 1:2 0:2 2:6 -:- -:- - -:- -:-
10 Ατσαλένιος Πετρωτού 0:7 -:- -:- -:- -:- 1:1 3:3 -:- 0:3 - 4:1
11 Θύελλα Ροδωνιάς -:- -:- 0:2 1:2 3:3 -:- 0:4 2:2 3:3 -:- -

Matches


Match Score
N/A
Θύελλα Ροδωνιάς – Τσούκα
0 - 4
7 Οκτωβρίου 2017
Μεξιατικός – Καλύβια
0 - 3
7 Οκτωβρίου 2017
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Φραντζή
0 - 2
7 Οκτωβρίου 2017
Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
0 - 2
7 Οκτωβρίου 2017
Ατσαλένιος Πετρωτού – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
0 - 7

Teams

Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Rank
9
Matches
10
Won
2
Tied
2
Lost
6

Next Match

Μεξιατικός – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Rank
1
Matches
10
Won
8
Tied
2
Lost
0

Next Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Καλύβια

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

13. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Rank
8
Matches
10
Won
2
Tied
3
Lost
5

Next Match

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Θύελλα Ροδωνιάς

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Καλύβια – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Ατσαλένιος Πετρωτού

Rank
10
Matches
10
Won
1
Tied
3
Lost
6

Next Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Δόξα Ζηλευτού

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Φραντζή

13. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Δόξα Ζηλευτού

Rank
4
Matches
10
Won
6
Tied
2
Lost
2

Next Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Δόξα Ζηλευτού

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Ζηλευτού – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Θύελλα Ροδωνιάς

Rank
11
Matches
10
Won
0
Tied
3
Lost
7

Next Match

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Θύελλα Ροδωνιάς

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Θύελλα Ροδωνιάς – Μεξιατικός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Καλύβια

Rank
2
Matches
10
Won
7
Tied
2
Lost
1

Next Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Καλύβια

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Καλύβια – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

Rank
3
Matches
10
Won
6
Tied
3
Lost
1

Next Match

Δόξα Ζηλευτού – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

16. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Φραντζή – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Μεξιατικός

Rank
6
Matches
10
Won
3
Tied
3
Lost
4

Next Match

Μεξιατικός – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Θύελλα Ροδωνιάς – Μεξιατικός

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Τσούκα

Rank
7
Matches
10
Won
2
Tied
3
Lost
5

Next Match

Τσούκα – Φραντζή

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Τσούκα – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

Φραντζή

Rank
5
Matches
10
Won
3
Tied
4
Lost
3

Next Match

Τσούκα – Φραντζή

15. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

 

Last Match

Φραντζή – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

14. Match Day

17. Ιανουαρίου 2018 

N/A

»Γ'ΕΘΝΙΚΗ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Β'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»PRELEAGUE»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α2'VOLLEY»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»ΕΣΠΕΚΕΛ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

ΕΘΝΙΚΕΣ

Powered by Live Score & Live Score App