ΤΟΠΙΚΕΣ

»Α'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 ΑΟ Στυλίδα 26 24 2 0 77:10+67 74       
2 Καλαπόδι 26 21 2 3 74:19+55 65       
3 Μαλεσίνα 2008 26 20 2 4 59:12+47 62       
4 ΑΠΟ Αταλάντη 26 18 4 4 59:13+46 58       
5 Ευρυτανικός 26 18 1 7 69:37+32 55       
6 Δάφνη Λιβανατών 26 15 4 7 48:33+15 49       
7 Νέο Κρίκελλο 27 14 4 9 43:32+11 46       
8 Προοδευτική Λάρυμνας 26 12 0 14 43:44-1 36       
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 26 6 5 15 29:62-33 23       
10 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 26 5 4 17 18:48-30 19       
11 Δόξα Μοσχοχωρίου 26 4 6 16 20:60-40 18       
12 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 26 4 6 16 18:59-41 18       
13 Όμβρος Ομβριακής 26 3 5 18 21:67-46 14       
14 Καμένα Βούρλα 27 3 3 21 18:58-40 12       
15 Αστέρας Σταυρού 26 1 8 17 12:54-42 11       

Match

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας – Ευρυτανικός

0 - 3

16. Match Day

24 Απριλίου 2018,

Α' Φθιώτιδας 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 ΑΟ Στυλίδα 26 24 2 0 77:10+67 74       
2 Καλαπόδι 26 21 2 3 74:19+55 65       
3 Μαλεσίνα 2008 26 20 2 4 59:12+47 62       
4 ΑΠΟ Αταλάντη 26 18 4 4 59:13+46 58       
5 Ευρυτανικός 26 18 1 7 69:37+32 55       
6 Δάφνη Λιβανατών 26 15 4 7 48:33+15 49       
7 Νέο Κρίκελλο 27 14 4 9 43:32+11 46       
8 Προοδευτική Λάρυμνας 26 12 0 14 43:44-1 36       
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 26 6 5 15 29:62-33 23       
10 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 26 5 4 17 18:48-30 19       
11 Δόξα Μοσχοχωρίου 26 4 6 16 20:60-40 18       
12 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 26 4 6 16 18:59-41 18       
13 Όμβρος Ομβριακής 26 3 5 18 21:67-46 14       
14 Καμένα Βούρλα 27 3 3 21 18:58-40 12       
15 Αστέρας Σταυρού 26 1 8 17 12:54-42 11       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 ΑΟ Στυλίδα - 3:0 1:0 1:0 3:1 2:0 2:2 2:0 4:0 6:1 4:0 5:0 -:- 3:0 4:1
2 Καλαπόδι 1:2 - 4:1 3:2 -:- 1:2 4:0 3:1 6:0 3:0 4:0 3:2 4:0 5:0 3:0
3 Μαλεσίνα 2008 0:1 1:1 - -:- 1:0 3:1 1:0 3:0 2:0 1:0 5:0 4:0 4:0 5:1 1:0
4 ΑΠΟ Αταλάντη 0:0 0:1 0:0 - 1:0 1:0 0:0 2:1 6:2 1:0 4:0 2:0 5:0 2:0 -:-
5 Ευρυτανικός 2:3 0:3 2:1 2:3 - 1:0 5:2 4:2 4:0 4:0 4:2 6:1 1:0 2:1 4:2
6 Δάφνη Λιβανατών -:- 1:3 1:3 1:0 5:2 - 2:2 2:1 2:1 3:1 2:1 2:0 2:1 3:1 4:0
7 Νέο Κρίκελλο 0:1 1:2 0:3 0:3 1:1 1:0 - 3:2 -:- 2:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
8 Προοδευτική Λάρυμνας 1:3 0:5 -:- 0:3 1:2 2:4 2:1 - 2:1 2:1 1:0 3:0 3:0 0:1 4:0
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 0:4 1:1 0:3 0:6 1:5 1:3 1:2 -:- - 2:1 1:2 0:0 4:1 2:0 2:0
10 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 1:3 0:2 0:4 0:2 1:3 -:- 0:2 0:2 0:0 - 3:3 2:0 0:0 1:0 0:0
11 Δόξα Μοσχοχωρίου 0:1 -:- 0:6 0:4 0:1 0:2 0:2 0:4 1:1 1:2 - 1:1 2:0 2:1 0:0
12 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 0:3 0:3 0:2 0:5 0:3 3:3 0:3 3:0 1:2 1:0 -:- - 2:1 0:0 1:1
13 Όμβρος Ομβριακής 0:6 0:3 0:2 2:2 2:5 1:1 1:2 1:5 2:5 1:2 1:1 -:- - 1:0 2:0
14 Καμένα Βούρλα 0:6 1:2 0:1 0:1 1:5 1:2 1:2 0:2 3:1 -:- 2:3 0:1 2:2 - 1:0
15 Αστέρας Σταυρού 0:4 1:4 0:2 0:4 -:- 0:0 1:0 0:2 1:1 0:2 1:1 2:2 1:2 1:1 -

Matches

Match

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας – Ευρυτανικός

0 - 3

16. Match Day

24 Απριλίου 2018,

Teams

ΑΟ Στυλίδα

Rank
1
Matches
26
Won
24
Tied
2
Lost
0

Next Match

ΑΟ Στυλίδα – Όμβρος Ομβριακής

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Δάφνη Λιβανατών – ΑΟ Στυλίδα

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

ΑΠΟ Αταλάντη

Rank
4
Matches
26
Won
18
Tied
4
Lost
4

Next Match

ΑΠΟ Αταλάντη – Αστέρας Σταυρού

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Μαλεσίνα 2008 – ΑΠΟ Αταλάντη

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

Rank
9
Matches
26
Won
6
Tied
5
Lost
15

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Προοδευτική Λάρυμνας

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

Rank
10
Matches
26
Won
5
Tied
4
Lost
17

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Δάφνη Λιβανατών

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Καμένα Βούρλα – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Αστέρας Σταυρού

Rank
15
Matches
26
Won
1
Tied
8
Lost
17

Next Match

ΑΠΟ Αταλάντη – Αστέρας Σταυρού

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Αστέρας Σταυρού – Ευρυτανικός

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Δάφνη Λιβανατών

Rank
6
Matches
26
Won
15
Tied
4
Lost
7

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – Δάφνη Λιβανατών

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Δάφνη Λιβανατών – ΑΟ Στυλίδα

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Δόξα Μοσχοχωρίου

Rank
11
Matches
26
Won
4
Tied
6
Lost
16

Next Match

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας – Δόξα Μοσχοχωρίου

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Μοσχοχωρίου – Καλαπόδι

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Ευρυτανικός

Rank
5
Matches
26
Won
18
Tied
1
Lost
7

Next Match

Καλαπόδι – Ευρυτανικός

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Αστέρας Σταυρού – Ευρυτανικός

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Καλαπόδι

Rank
2
Matches
26
Won
21
Tied
2
Lost
3

Next Match

Καλαπόδι – Ευρυτανικός

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Δόξα Μοσχοχωρίου – Καλαπόδι

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Καμένα Βούρλα

Rank
14
Matches
27
Won
3
Tied
3
Lost
21

Last Match

Καμένα Βούρλα – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

Rank
12
Matches
26
Won
4
Tied
6
Lost
16

Next Match

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας – Δόξα Μοσχοχωρίου

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Όμβρος Ομβριακής – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Μαλεσίνα 2008

Rank
3
Matches
26
Won
20
Tied
2
Lost
4

Next Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα 2008

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Μαλεσίνα 2008 – ΑΠΟ Αταλάντη

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Νέο Κρίκελλο

Rank
7
Matches
27
Won
14
Tied
4
Lost
9

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Νέο Κρίκελλο – Καμένα Βούρλα

28. Match Day

24. Απριλίου 2018 

3 - 0

Όμβρος Ομβριακής

Rank
13
Matches
26
Won
3
Tied
5
Lost
18

Next Match

ΑΟ Στυλίδα – Όμβρος Ομβριακής

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Όμβρος Ομβριακής – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

Προοδευτική Λάρυμνας

Rank
8
Matches
26
Won
12
Tied
0
Lost
14

Next Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Μαλεσίνα 2008

30. Match Day

24. Απριλίου 2018 

 

Last Match

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Προοδευτική Λάρυμνας

29. Match Day

24. Απριλίου 2018 

N/A

»Β'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Ελατειακός 20 18 2 0 52:8+44 56       
2 Παμμωλιακός 20 17 1 2 56:8+48 52       
3 Ρεγκίνι 20 13 1 6 58:18+40 40       
4 Δαφνησιακός Αρκίτσας 20 13 1 6 41:16+25 40       
5 Παρνασσός Αμφίκλειας 20 11 6 3 40:12+28 39       
6 ΠΑΟ Ανθήλης 20 9 2 9 30:33-3 29       
7 Αγρότης Τραγάνας 20 9 1 10 32:37-5 28       
8 Σκάρφεια 20 4 2 14 18:48-30 14       
9 Αετός Μενδενίτσας 20 4 0 16 25:58-33 12       
10 Κομνηνός 20 3 2 15 12:66-54 11       
11 Ηράκλεια 20 0 0 20 0:60-60 0       

Β' Φθιώτιδας 1ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Ελατειακός 20 18 2 0 52:8+44 56       
2 Παμμωλιακός 20 17 1 2 56:8+48 52       
3 Ρεγκίνι 20 13 1 6 58:18+40 40       
4 Δαφνησιακός Αρκίτσας 20 13 1 6 41:16+25 40       
5 Παρνασσός Αμφίκλειας 20 11 6 3 40:12+28 39       
6 ΠΑΟ Ανθήλης 20 9 2 9 30:33-3 29       
7 Αγρότης Τραγάνας 20 9 1 10 32:37-5 28       
8 Σκάρφεια 20 4 2 14 18:48-30 14       
9 Αετός Μενδενίτσας 20 4 0 16 25:58-33 12       
10 Κομνηνός 20 3 2 15 12:66-54 11       
11 Ηράκλεια 20 0 0 20 0:60-60 0       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Ελατειακός - 0:0 2:0 2:0 3:1 2:1 4:1 3:0 3:0 4:0 3:0
2 Παμμωλιακός 1:2 - 1:0 1:0 3:1 3:0 6:0 2:1 5:0 7:0 3:0
3 Ρεγκίνι 0:1 0:3 - 2:1 0:0 3:1 4:0 8:0 6:2 7:0 3:0
4 Δαφνησιακός Αρκίτσας 0:3 2:0 2:1 - 0:0 2:1 0:1 3:0 4:0 5:0 3:0
5 Παρνασσός Αμφίκλειας 1:1 0:1 2:1 2:0 - 1:1 1:1 6:0 5:0 3:0 3:0
6 ΠΑΟ Ανθήλης 1:4 0:2 1:5 1:2 0:0 - 2:1 1:0 4:1 2:1 3:0
7 Αγρότης Τραγάνας 1:2 2:3 0:1 1:4 1:3 2:0 - 3:2 5:2 2:0 3:0
8 Σκάρφεια 0:2 0:1 1:4 0:4 0:2 2:3 0:3 - 3:1 1:1 3:0
9 Αετός Μενδενίτσας 1:3 0:7 1:4 1:2 0:1 1:3 3:0 0:1 - 5:0 3:0
10 Κομνηνός 0:5 0:4 0:6 0:4 0:5 1:2 0:2 1:1 2:1 - 3:0
11 Ηράκλεια 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 -

Matches


Match Score
10 Μαρτίου 2018
Παμμωλιακός – Παρνασσός Αμφίκλειας
3 - 1
10 Μαρτίου 2018
Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αγρότης Τραγάνας
0 - 1
10 Μαρτίου 2018
Σκάρφεια – ΠΑΟ Ανθήλης
2 - 3
10 Μαρτίου 2018
Κομνηνός – Ρεγκίνι
0 - 6
10 Μαρτίου 2018
Ελατειακός – Αετός Μενδενίτσας
3 - 0

Teams

Αγρότης Τραγάνας

Rank
7
Matches
20
Won
9
Tied
1
Lost
10

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αγρότης Τραγάνας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 1

Αετός Μενδενίτσας

Rank
9
Matches
20
Won
4
Tied
0
Lost
16

Last Match

Ελατειακός – Αετός Μενδενίτσας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

3 - 0

Δαφνησιακός Αρκίτσας

Rank
4
Matches
20
Won
13
Tied
1
Lost
6

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Αγρότης Τραγάνας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 1

Ελατειακός

Rank
1
Matches
20
Won
18
Tied
2
Lost
0

Last Match

Ελατειακός – Αετός Μενδενίτσας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

3 - 0

Ηράκλεια

Rank
11
Matches
20
Won
0
Tied
0
Lost
20

Last Match

Ηράκλεια – Παμμωλιακός

21. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 3

Κομνηνός

Rank
10
Matches
20
Won
3
Tied
2
Lost
15

Last Match

Κομνηνός – Ρεγκίνι

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 6

Παμμωλιακός

Rank
2
Matches
20
Won
17
Tied
1
Lost
2

Last Match

Παμμωλιακός – Παρνασσός Αμφίκλειας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

3 - 1

ΠΑΟ Ανθήλης

Rank
6
Matches
20
Won
9
Tied
2
Lost
9

Last Match

Σκάρφεια – ΠΑΟ Ανθήλης

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 3

Παρνασσός Αμφίκλειας

Rank
5
Matches
20
Won
11
Tied
6
Lost
3

Last Match

Παμμωλιακός – Παρνασσός Αμφίκλειας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

3 - 1

Ρεγκίνι

Rank
3
Matches
20
Won
13
Tied
1
Lost
6

Last Match

Κομνηνός – Ρεγκίνι

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 6

Σκάρφεια

Rank
8
Matches
20
Won
4
Tied
2
Lost
14

Last Match

Σκάρφεια – ΠΑΟ Ανθήλης

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 3

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Νίκη Αγ. Παρασκευής 20 16 2 2 51:11+40 50       
2 Δίβρη 20 14 3 3 48:23+25 45       
3 Εχιναίοι 20 12 4 4 58:22+36 40       
4 Πελασγιακός 20 12 3 5 45:18+27 39       
5 Μαγνησιακός 20 12 3 5 41:24+17 39       
6 Ολυμπιακός Λαμίας 20 9 2 9 49:38+11 29       
7 Γλύφα 20 9 1 10 50:41+9 28       
8 Βαθύκοιλο 20 7 3 10 42:44-2 24       
9 Μαλιακός Στυλίδας 20 5 0 15 20:54-34 15       
10 Αστέρας Λαμίας 20 2 2 16 20:69-49 8       
11 Αίας Λαμίας 20 0 1 19 16:96-80 1       
Match Score
7 Οκτωβρίου 2017
Αστέρας Λαμίας – Αίας Λαμίας
2 - 0
7 Οκτωβρίου 2017
Δίβρη – Μαλιακός Στυλίδας
3 - 0
7 Οκτωβρίου 2017
Μαγνησιακός – Γλύφα
2 - 3
7 Οκτωβρίου 2017
Πελασγιακός – Εχιναίοι
0 - 1
7 Οκτωβρίου 2017
Ολυμπιακός Λαμίας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
0 - 2
14 Οκτωβρίου 2017
Βαθύκοιλο – Αστέρας Λαμίας
0 - 2
14 Οκτωβρίου 2017
Αίας Λαμίας – Δίβρη
0 - 5
14 Οκτωβρίου 2017
Μαλιακός Στυλίδας – Πελασγιακός
0 - 1
14 Οκτωβρίου 2017
Γλύφα – Ολυμπιακός Λαμίας
4 - 1
14 Οκτωβρίου 2017
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Εχιναίοι
3 - 3

1 2 3 11

Β' Φθιώτιδας 2ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Νίκη Αγ. Παρασκευής 20 16 2 2 51:11+40 50       
2 Δίβρη 20 14 3 3 48:23+25 45       
3 Εχιναίοι 20 12 4 4 58:22+36 40       
4 Πελασγιακός 20 12 3 5 45:18+27 39       
5 Μαγνησιακός 20 12 3 5 41:24+17 39       
6 Ολυμπιακός Λαμίας 20 9 2 9 49:38+11 29       
7 Γλύφα 20 9 1 10 50:41+9 28       
8 Βαθύκοιλο 20 7 3 10 42:44-2 24       
9 Μαλιακός Στυλίδας 20 5 0 15 20:54-34 15       
10 Αστέρας Λαμίας 20 2 2 16 20:69-49 8       
11 Αίας Λαμίας 20 0 1 19 16:96-80 1       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Νίκη Αγ. Παρασκευής - 1:0 3:3 2:1 2:0 4:0 3:0 5:0 1:0 3:1 7:0
2 Δίβρη 2:1 - 2:6 0:2 2:0 2:1 2:0 3:1 3:0 2:0 5:1
3 Εχιναίοι 2:0 2:2 - 1:2 0:1 0:0 2:1 4:4 4:0 6:0 5:0
4 Πελασγιακός 0:1 1:1 0:1 - 3:4 2:0 2:1 2:1 2:0 5:0 7:0
5 Μαγνησιακός 0:1 0:0 1:0 0:0 - 1:1 2:3 4:3 3:1 3:1 5:1
6 Ολυμπιακός Λαμίας 0:2 2:3 3:1 0:3 0:2 - 5:0 1:0 9:1 5:2 4:1
7 Γλύφα 0:1 1:4 1:4 1:2 1:3 4:1 - 2:1 3:0 7:2 8:1
8 Βαθύκοιλο 2:2 2:4 0:2 3:1 4:2 5:2 2:2 - 4:0 0:2 4:3
9 Μαλιακός Στυλίδας 0:1 1:3 0:6 0:1 0:2 1:4 1:6 2:1 - 3:0 4:0
10 Αστέρας Λαμίας 0:5 1:3 0:4 1:1 1:4 2:4 1:5 1:3 1:4 - 2:0
11 Αίας Λαμίας 0:6 0:5 2:5 1:8 0:4 2:7 2:4 0:2 0:2 2:2 -

Matches


Match Score
10 Μαρτίου 2018
Μαλιακός Στυλίδας – Αίας Λαμίας
4 - 0
10 Μαρτίου 2018
Γλύφα – Βαθύκοιλο
2 - 1
10 Μαρτίου 2018
Εχιναίοι – Δίβρη
2 - 2
10 Μαρτίου 2018
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαγνησιακός
2 - 0
10 Μαρτίου 2018
Ολυμπιακός Λαμίας – Πελασγιακός
0 - 3

Teams

Αίας Λαμίας

Rank
11
Matches
20
Won
0
Tied
1
Lost
19

Last Match

Μαλιακός Στυλίδας – Αίας Λαμίας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

4 - 0

Αστέρας Λαμίας

Rank
10
Matches
20
Won
2
Tied
2
Lost
16

Last Match

Αστέρας Λαμίας – Μαλιακός Στυλίδας

21. Match Day

24. Απριλίου 2018 

1 - 4

Βαθύκοιλο

Rank
8
Matches
20
Won
7
Tied
3
Lost
10

Last Match

Γλύφα – Βαθύκοιλο

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 1

Γλύφα

Rank
7
Matches
20
Won
9
Tied
1
Lost
10

Last Match

Γλύφα – Βαθύκοιλο

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 1

Δίβρη

Rank
2
Matches
20
Won
14
Tied
3
Lost
3

Last Match

Εχιναίοι – Δίβρη

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 2

Εχιναίοι

Rank
3
Matches
20
Won
12
Tied
4
Lost
4

Last Match

Εχιναίοι – Δίβρη

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 2

Μαγνησιακός

Rank
5
Matches
20
Won
12
Tied
3
Lost
5

Last Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαγνησιακός

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 0

Μαλιακός Στυλίδας

Rank
9
Matches
20
Won
5
Tied
0
Lost
15

Last Match

Μαλιακός Στυλίδας – Αίας Λαμίας

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

4 - 0

Νίκη Αγ. Παρασκευής

Rank
1
Matches
20
Won
16
Tied
2
Lost
2

Last Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαγνησιακός

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 0

Ολυμπιακός Λαμίας

Rank
6
Matches
20
Won
9
Tied
2
Lost
9

Last Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Πελασγιακός

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 3

Πελασγιακός

Rank
4
Matches
20
Won
12
Tied
3
Lost
5

Last Match

Ολυμπιακός Λαμίας – Πελασγιακός

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 3

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 20 17 2 1 69:15+54 53       
2 Καλύβια 20 13 5 2 45:15+30 44       
3 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 20 10 7 3 38:22+16 37       
4 Φραντζή 19 8 6 5 43:31+12 30       
5 Τσούκα 20 7 6 7 35:29+6 27       
6 Δόξα Ζηλευτού 20 7 6 7 35:36-1 27       
7 Μεξιατικός 20 6 7 7 37:45-8 25       
8 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 20 4 5 11 24:51-27 17       
9 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 20 4 3 13 26:49-23 15       
10 Ατσαλένιος Πετρωτού 20 3 6 11 25:61-36 15       
11 Θύελλα Ροδωνιάς 19 2 3 14 35:58-23 9       

Β' Φθιώτιδας 3ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 20 17 2 1 69:15+54 53       
2 Καλύβια 20 13 5 2 45:15+30 44       
3 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 20 10 7 3 38:22+16 37       
4 Φραντζή 19 8 6 5 43:31+12 30       
5 Τσούκα 20 7 6 7 35:29+6 27       
6 Δόξα Ζηλευτού 20 7 6 7 35:36-1 27       
7 Μεξιατικός 20 6 7 7 37:45-8 25       
8 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 20 4 5 11 24:51-27 17       
9 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 20 4 3 13 26:49-23 15       
10 Ατσαλένιος Πετρωτού 20 3 6 11 25:61-36 15       
11 Θύελλα Ροδωνιάς 19 2 3 14 35:58-23 9       

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας - 2:0 2:0 3:3 3:1 3:1 3:0 1:0 2:0 5:2 4:1
2 Καλύβια 2:2 - 1:1 2:1 4:1 5:1 1:1 3:0 2:0 4:0 4:2
3 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 0:3 0:0 - 0:0 1:2 2:2 2:1 5:1 3:2 5:0 4:1
4 Φραντζή 2:1 0:3 1:1 - 0:1 4:1 3:2 6:0 2:1 3:1 -:-
5 Τσούκα 0:2 0:2 0:1 2:2 - 0:0 1:1 2:3 1:1 3:1 4:1
6 Δόξα Ζηλευτού 1:2 3:3 1:3 3:2 1:0 - 4:1 0:0 2:2 6:0 2:1
7 Μεξιατικός 0:5 0:3 3:3 4:4 2:2 2:0 - 2:1 1:0 2:1 2:0
8 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 1:7 0:3 0:2 0:3 1:4 2:1 4:4 - 4:2 1:1 4:2
9 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 0:7 1:0 1:2 0:2 0:4 1:2 2:6 1:0 - 2:3 4:3
10 Ατσαλένιος Πετρωτού 0:7 0:2 1:1 3:2 3:3 2:2 1:1 0:0 0:3 - 4:1
11 Θύελλα Ροδωνιάς 1:5 0:1 0:2 3:3 0:4 1:2 5:2 2:2 3:3 8:2 -

Matches


Match Score
N/A
Θύελλα Ροδωνιάς – Τσούκα
0 - 4
7 Οκτωβρίου 2017
Μεξιατικός – Καλύβια
0 - 3
7 Οκτωβρίου 2017
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Φραντζή
0 - 2
7 Οκτωβρίου 2017
Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
0 - 2
7 Οκτωβρίου 2017
Ατσαλένιος Πετρωτού – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
0 - 7

Teams

Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Rank
9
Matches
20
Won
4
Tied
3
Lost
13

Last Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 0

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Rank
1
Matches
20
Won
17
Tied
2
Lost
1

Last Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Αναγέννηση Γιαννιτσούς

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 0

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Rank
8
Matches
20
Won
4
Tied
5
Lost
11

Last Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 0

Ατσαλένιος Πετρωτού

Rank
10
Matches
20
Won
3
Tied
6
Lost
11

Last Match

Ατσαλένιος Πετρωτού – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 0

Δόξα Ζηλευτού

Rank
6
Matches
20
Won
7
Tied
6
Lost
7

Last Match

Φραντζή – Δόξα Ζηλευτού

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

4 - 1

Θύελλα Ροδωνιάς

Rank
11
Matches
19
Won
2
Tied
3
Lost
14

Last Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Θύελλα Ροδωνιάς

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

4 - 1

Καλύβια

Rank
2
Matches
20
Won
13
Tied
5
Lost
2

Last Match

Τσούκα – Καλύβια

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 2

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

Rank
3
Matches
20
Won
10
Tied
7
Lost
3

Last Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Θύελλα Ροδωνιάς

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

4 - 1

Μεξιατικός

Rank
7
Matches
20
Won
6
Tied
7
Lost
7

Last Match

Μεξιατικός – Τσούκα

21. Match Day

24. Απριλίου 2018 

2 - 2

Τσούκα

Rank
5
Matches
20
Won
7
Tied
6
Lost
7

Last Match

Τσούκα – Καλύβια

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

0 - 2

Φραντζή

Rank
4
Matches
19
Won
8
Tied
6
Lost
5

Last Match

Φραντζή – Δόξα Ζηλευτού

22. Match Day

24. Απριλίου 2018 

4 - 1

»Γ'ΕΘΝΙΚΗ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Β'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»PRELEAGUE»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α2'VOLLEY»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»ΕΣΠΕΚΕΛ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

ΕΘΝΙΚΕΣ

Powered by Live Score & Live Score App