ΤΟΠΙΚΕΣ

»Α'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Καλαπόδι 3 3 0 0 10:0+10 9     
2 Δάφνη Λιβανατών 3 3 0 0 6:2+4 9     
3 ΑΟ Στυλίδα 3 2 1 0 4:1+3 7     
4 Ευρυτανικός 3 2 0 1 11:4+7 6     
5 Μαλεσίνα 2008 2 2 0 0 3:0+3 6    
6 Προοδευτική Λάρυμνας 3 2 0 1 5:50 6     
7 ΑΠΟ Αταλάντη 3 1 1 1 5:1+4 4     
8 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 3 1 1 1 5:8-3 4     
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 2 1 0 1 2:20 3    
10 Νέο Κρίκελλο 3 1 0 2 3:5-2 3     
11 Όμβρος Ομβριακής 3 0 1 2 4:6-2 1     
12 Δόξα Μοσχοχωρίου 3 0 1 2 3:6-3 1     
13 Καμένα Βούρλα 3 0 1 2 3:6-3 1     
14 Αστέρας Σταυρού 2 0 0 2 0:5-5 0    
15 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 3 0 0 3 1:14-13 0     

Α' Φθιώτιδας 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Καλαπόδι 3 3 0 0 10:0+10 9     
2 Δάφνη Λιβανατών 3 3 0 0 6:2+4 9     
3 ΑΟ Στυλίδα 3 2 1 0 4:1+3 7     
4 Ευρυτανικός 3 2 0 1 11:4+7 6     
5 Μαλεσίνα 2008 2 2 0 0 3:0+3 6    
6 Προοδευτική Λάρυμνας 3 2 0 1 5:50 6     
7 ΑΠΟ Αταλάντη 3 1 1 1 5:1+4 4     
8 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ 3 1 1 1 5:8-3 4     
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 2 1 0 1 2:20 3    
10 Νέο Κρίκελλο 3 1 0 2 3:5-2 3     
11 Όμβρος Ομβριακής 3 0 1 2 4:6-2 1     
12 Δόξα Μοσχοχωρίου 3 0 1 2 3:6-3 1     
13 Καμένα Βούρλα 3 0 1 2 3:6-3 1     
14 Αστέρας Σταυρού 2 0 0 2 0:5-5 0    
15 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας 3 0 0 3 1:14-13 0     

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1 Καλαπόδι - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- -:-
2 Δάφνη Λιβανατών -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:-
3 ΑΟ Στυλίδα -:- -:- - 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
4 Ευρυτανικός -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:1
5 Μαλεσίνα 2008 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:0 1:0 -:- -:- -:- -:- -:-
6 Προοδευτική Λάρυμνας 0:5 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0
7 ΑΠΟ Αταλάντη 0:1 -:- 0:0 -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
8 Αστέρας Αγίου Σεραφείμ -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:-
9 Άρης Αγίου Κωνσταντίνου -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 2:0 -:- -:-
10 Νέο Κρίκελλο -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- 3:0 -:-
11 Όμβρος Ομβριακής -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- - -:- -:- -:- -:-
12 Δόξα Μοσχοχωρίου -:- 0:2 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
13 Καμένα Βούρλα -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- - -:- -:-
14 Αστέρας Σταυρού -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:-
15 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
21 Οκτωβρίου 2017
Μαλεσίνα 2008 – Καμένα Βούρλα
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Όμβρος Ομβριακής – Δόξα Μοσχοχωρίου
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Αστέρας Σταυρού
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Δάφνη Λιβανατών – Ευρυτανικός
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – ΑΠΟ Αταλάντη
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Νέο Κρίκελλο – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
ΑΟ Στυλίδα – Προοδευτική Λάρυμνας
-:-

Teams

ΑΟ Στυλίδα

Rank
3
Matches
3
Won
2
Tied
1
Lost
0

Next Match

ΑΟ Στυλίδα – Προοδευτική Λάρυμνας

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Στυλίδα

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 0

ΑΠΟ Αταλάντη

Rank
7
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – ΑΠΟ Αταλάντη

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Στυλίδα

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 0

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

Rank
9
Matches
2
Won
1
Tied
0
Lost
1

Next Match

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Αστέρας Σταυρού

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Μαλεσίνα 2008 – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 0

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

Rank
8
Matches
3
Won
1
Tied
1
Lost
1

Next Match

Αστέρας Αγίου Σεραφείμ – ΑΠΟ Αταλάντη

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Ευρυτανικός – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 0

Αστέρας Σταυρού

Rank
14
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Άρης Αγίου Κωνσταντίνου – Αστέρας Σταυρού

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Νέο Κρίκελλο – Αστέρας Σταυρού

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 0

Δάφνη Λιβανατών

Rank
2
Matches
3
Won
3
Tied
0
Lost
0

Next Match

Δάφνη Λιβανατών – Ευρυτανικός

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Δόξα Μοσχοχωρίου – Δάφνη Λιβανατών

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 2

Δόξα Μοσχοχωρίου

Rank
12
Matches
3
Won
0
Tied
1
Lost
2

Next Match

Όμβρος Ομβριακής – Δόξα Μοσχοχωρίου

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Δόξα Μοσχοχωρίου – Δάφνη Λιβανατών

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 2

Ευρυτανικός

Rank
4
Matches
3
Won
2
Tied
0
Lost
1

Next Match

Δάφνη Λιβανατών – Ευρυτανικός

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Ευρυτανικός – Αστέρας Αγίου Σεραφείμ

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 0

Καλαπόδι

Rank
1
Matches
3
Won
3
Tied
0
Lost
0

Next Match

Καλαπόδι – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

5. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Καλαπόδι – Νέο Κρίκελλο

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 0

Καμένα Βούρλα

Rank
13
Matches
3
Won
0
Tied
1
Lost
2

Next Match

Μαλεσίνα 2008 – Καμένα Βούρλα

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Καμένα Βούρλα – Όμβρος Ομβριακής

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 2

Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

Rank
15
Matches
3
Won
0
Tied
0
Lost
3

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 0

Μαλεσίνα 2008

Rank
5
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Μαλεσίνα 2008 – Καμένα Βούρλα

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Μαλεσίνα 2008 – Άρης Αγίου Κωνσταντίνου

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 0

Νέο Κρίκελλο

Rank
10
Matches
3
Won
1
Tied
0
Lost
2

Next Match

Νέο Κρίκελλο – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Καλαπόδι – Νέο Κρίκελλο

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 0

Όμβρος Ομβριακής

Rank
11
Matches
3
Won
0
Tied
1
Lost
2

Next Match

Όμβρος Ομβριακής – Δόξα Μοσχοχωρίου

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Καμένα Βούρλα – Όμβρος Ομβριακής

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 2

Προοδευτική Λάρυμνας

Rank
6
Matches
3
Won
2
Tied
0
Lost
1

Next Match

ΑΟ Στυλίδα – Προοδευτική Λάρυμνας

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Προοδευτική Λάρυμνας – Κηφισσός Κάτω Τιθορέας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 0

»Β'ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ»

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Ελατειακός 2 2 0 0 7:0+7 6    
2 Παμμωλιακός 2 2 0 0 7:0+7 6    
3 Παρνασσός Αμφίκλειας 2 1 1 0 4:1+3 4    
4 Σκάρφεια 2 1 1 0 2:1+1 4    
5 Αγρότης Τραγάνας 1 1 0 0 3:0+3 3   
6 Ρεγκίνι 1 1 0 0 2:1+1 3   
7 ΠΑΟ Ανθήλης 2 0 1 1 1:3-2 1    
8 Κομνηνός 2 0 1 1 1:5-4 1    
9 Δαφνησιακός Αρκίτσας 2 0 0 2 1:5-4 0    
10 Αετός Μενδενίτσας 2 0 0 2 0:6-6 0    
11 Ηράκλεια 2 0 0 2 0:6-6 0    

Β' Φθιώτιδας 1ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Ελατειακός 2 2 0 0 7:0+7 6    
2 Παμμωλιακός 2 2 0 0 7:0+7 6    
3 Παρνασσός Αμφίκλειας 2 1 1 0 4:1+3 4    
4 Σκάρφεια 2 1 1 0 2:1+1 4    
5 Αγρότης Τραγάνας 1 1 0 0 3:0+3 3   
6 Ρεγκίνι 1 1 0 0 2:1+1 3   
7 ΠΑΟ Ανθήλης 2 0 1 1 1:3-2 1    
8 Κομνηνός 2 0 1 1 1:5-4 1    
9 Δαφνησιακός Αρκίτσας 2 0 0 2 1:5-4 0    
10 Αετός Μενδενίτσας 2 0 0 2 0:6-6 0    
11 Ηράκλεια 2 0 0 2 0:6-6 0    

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Ελατειακός - -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:-
2 Παμμωλιακός -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:0 -:-
3 Παρνασσός Αμφίκλειας -:- -:- - -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:-
4 Σκάρφεια -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:-
5 Αγρότης Τραγάνας -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- 3:0
6 Ρεγκίνι -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- 2:1 -:- -:-
7 ΠΑΟ Ανθήλης -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:-
8 Κομνηνός -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
9 Δαφνησιακός Αρκίτσας 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:-
10 Αετός Μενδενίτσας -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- - -:-
11 Ηράκλεια -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
21 Οκτωβρίου 2017
Ελατειακός – ΠΑΟ Ανθήλης
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Ρεγκίνι – Αγρότης Τραγάνας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Κομνηνός – Παμμωλιακός
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Σκάρφεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας
-:-

Teams

Αγρότης Τραγάνας

Rank
5
Matches
1
Won
1
Tied
0
Lost
0

Next Match

Ρεγκίνι – Αγρότης Τραγάνας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αγρότης Τραγάνας – Ηράκλεια

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 0

Αετός Μενδενίτσας

Rank
10
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Παμμωλιακός – Αετός Μενδενίτσας

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

5 - 0

Δαφνησιακός Αρκίτσας

Rank
9
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Σκάρφεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ελατειακός

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 3

Ελατειακός

Rank
1
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Ελατειακός – ΠΑΟ Ανθήλης

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Δαφνησιακός Αρκίτσας – Ελατειακός

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 3

Ηράκλεια

Rank
11
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Ρεγκίνι – Ηράκλεια

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αγρότης Τραγάνας – Ηράκλεια

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 0

Κομνηνός

Rank
8
Matches
2
Won
0
Tied
1
Lost
1

Next Match

Κομνηνός – Παμμωλιακός

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Κομνηνός – Σκάρφεια

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

1 - 1

Παμμωλιακός

Rank
2
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Κομνηνός – Παμμωλιακός

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Παμμωλιακός – Αετός Μενδενίτσας

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

5 - 0

ΠΑΟ Ανθήλης

Rank
7
Matches
2
Won
0
Tied
1
Lost
1

Next Match

Ελατειακός – ΠΑΟ Ανθήλης

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Παρνασσός Αμφίκλειας – ΠΑΟ Ανθήλης

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

1 - 1

Παρνασσός Αμφίκλειας

Rank
3
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Αετός Μενδενίτσας – Παρνασσός Αμφίκλειας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Παρνασσός Αμφίκλειας – ΠΑΟ Ανθήλης

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

1 - 1

Ρεγκίνι

Rank
6
Matches
1
Won
1
Tied
0
Lost
0

Next Match

Ρεγκίνι – Αγρότης Τραγάνας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Ρεγκίνι – Δαφνησιακός Αρκίτσας

1. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 1

Σκάρφεια

Rank
4
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Σκάρφεια – Δαφνησιακός Αρκίτσας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Κομνηνός – Σκάρφεια

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

1 - 1

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Δίβρη 2 2 0 0 8:0+8 6    
2 Γλύφα 2 2 0 0 7:3+4 6    
3 Αστέρας Λαμίας 2 2 0 0 4:0+4 6    
4 Νίκη Αγ. Παρασκευής 2 1 1 0 5:3+2 4    
5 Εχιναίοι 2 1 1 0 4:3+1 4    
6 Πελασγιακός 2 1 0 1 1:10 3    
7 Μαγνησιακός 1 0 0 1 2:3-1 0   
8 Αίας Λαμίας 2 0 0 2 0:7-7 0    
9 Βαθύκοιλο 1 0 0 1 0:2-2 0   
10 Μαλιακός Στυλίδας 2 0 0 2 0:4-4 0    
11 Ολυμπιακός Λαμίας 2 0 0 2 1:6-5 0    
Match Score
21 Οκτωβρίου 2017
Αστέρας Λαμίας – Δίβρη
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Μαγνησιακός – Βαθύκοιλο
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Πελασγιακός – Αίας Λαμίας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλιακός Στυλίδας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Εχιναίοι – Γλύφα
-:-

Β' Φθιώτιδας 2ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Δίβρη 2 2 0 0 8:0+8 6    
2 Γλύφα 2 2 0 0 7:3+4 6    
3 Αστέρας Λαμίας 2 2 0 0 4:0+4 6    
4 Νίκη Αγ. Παρασκευής 2 1 1 0 5:3+2 4    
5 Εχιναίοι 2 1 1 0 4:3+1 4    
6 Πελασγιακός 2 1 0 1 1:10 3    
7 Μαγνησιακός 1 0 0 1 2:3-1 0   
8 Αίας Λαμίας 2 0 0 2 0:7-7 0    
9 Βαθύκοιλο 1 0 0 1 0:2-2 0   
10 Μαλιακός Στυλίδας 2 0 0 2 0:4-4 0    
11 Ολυμπιακός Λαμίας 2 0 0 2 1:6-5 0    

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Δίβρη - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:-
2 Γλύφα -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1
3 Αστέρας Λαμίας -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:-
4 Νίκη Αγ. Παρασκευής -:- -:- -:- - 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:-
5 Εχιναίοι -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:-
6 Πελασγιακός -:- -:- -:- -:- 0:1 - -:- -:- -:- -:- -:-
7 Μαγνησιακός -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:-
8 Αίας Λαμίας 0:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
9 Βαθύκοιλο -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:-
10 Μαλιακός Στυλίδας -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- - -:-
11 Ολυμπιακός Λαμίας -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
21 Οκτωβρίου 2017
Αστέρας Λαμίας – Δίβρη
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Μαγνησιακός – Βαθύκοιλο
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Πελασγιακός – Αίας Λαμίας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλιακός Στυλίδας
-:-
21 Οκτωβρίου 2017
Εχιναίοι – Γλύφα
-:-

Teams

Αίας Λαμίας

Rank
8
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Πελασγιακός – Αίας Λαμίας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αίας Λαμίας – Δίβρη

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 5

Αστέρας Λαμίας

Rank
3
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Αστέρας Λαμίας – Δίβρη

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Βαθύκοιλο – Αστέρας Λαμίας

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 2

Βαθύκοιλο

Rank
9
Matches
1
Won
0
Tied
0
Lost
1

Next Match

Μαγνησιακός – Βαθύκοιλο

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Βαθύκοιλο – Αστέρας Λαμίας

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 2

Γλύφα

Rank
2
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Εχιναίοι – Γλύφα

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Γλύφα – Ολυμπιακός Λαμίας

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 1

Δίβρη

Rank
1
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Αστέρας Λαμίας – Δίβρη

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αίας Λαμίας – Δίβρη

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 5

Εχιναίοι

Rank
5
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Εχιναίοι – Γλύφα

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Εχιναίοι

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 3

Μαγνησιακός

Rank
7
Matches
1
Won
0
Tied
0
Lost
1

Next Match

Μαγνησιακός – Βαθύκοιλο

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Μαγνησιακός – Γλύφα

1. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 3

Μαλιακός Στυλίδας

Rank
10
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλιακός Στυλίδας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Μαλιακός Στυλίδας – Πελασγιακός

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 1

Νίκη Αγ. Παρασκευής

Rank
4
Matches
2
Won
1
Tied
1
Lost
0

Next Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Μαλιακός Στυλίδας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Νίκη Αγ. Παρασκευής – Εχιναίοι

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 3

Ολυμπιακός Λαμίας

Rank
11
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Βαθύκοιλο – Ολυμπιακός Λαμίας

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Γλύφα – Ολυμπιακός Λαμίας

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 1

Πελασγιακός

Rank
6
Matches
2
Won
1
Tied
0
Lost
1

Next Match

Πελασγιακός – Αίας Λαμίας

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Μαλιακός Στυλίδας – Πελασγιακός

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 1

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 2 2 0 0 9:0+9 6    
2 Καλύβια 2 2 0 0 7:2+5 6    
3 Φραντζή 2 2 0 0 5:1+4 6    
4 Τσούκα 2 1 0 1 6:3+3 3   
5 Δόξα Ζηλευτού 1 1 0 0 4:1+3 3   
6 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 2 1 0 1 2:20 3    
7 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 2 1 0 1 3:4-1 3    
8 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 1 0 0 1 0:2-2 0   
9 Θύελλα Ροδωνιάς 2 0 0 2 2:8-6 0   
10 Μεξιατικός 2 0 0 2 1:7-6 0    
11 Ατσαλένιος Πετρωτού 2 0 0 2 1:10-9 0    

Β' Φθιώτιδας 3ος όμιλος 2017-18 — Season 1718

Standings

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας 2 2 0 0 9:0+9 6    
2 Καλύβια 2 2 0 0 7:2+5 6    
3 Φραντζή 2 2 0 0 5:1+4 6    
4 Τσούκα 2 1 0 1 6:3+3 3   
5 Δόξα Ζηλευτού 1 1 0 0 4:1+3 3   
6 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου 2 1 0 1 2:20 3    
7 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς 2 1 0 1 3:4-1 3    
8 Αναγέννηση Γιαννιτσούς 1 0 0 1 0:2-2 0   
9 Θύελλα Ροδωνιάς 2 0 0 2 2:8-6 0   
10 Μεξιατικός 2 0 0 2 1:7-6 0    
11 Ατσαλένιος Πετρωτού 2 0 0 2 1:10-9 0    

Crosstable

Club 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας - -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:-
2 Καλύβια -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:-
3 Φραντζή -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1
4 Τσούκα -:- -:- -:- - -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- -:-
5 Δόξα Ζηλευτού -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- 4:1 -:-
6 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου -:- -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:- -:- -:-
7 Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 - -:- -:- -:- -:-
8 Αναγέννηση Γιαννιτσούς -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- - -:- -:- -:-
9 Θύελλα Ροδωνιάς -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- - -:- -:-
10 Μεξιατικός -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- - -:-
11 Ατσαλένιος Πετρωτού 0:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -

Matches


Match Score
N/A
Θύελλα Ροδωνιάς – Τσούκα
0 - 4
7 Οκτωβρίου 2017
Μεξιατικός – Καλύβια
0 - 3
7 Οκτωβρίου 2017
Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Φραντζή
0 - 2
7 Οκτωβρίου 2017
Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
0 - 2
7 Οκτωβρίου 2017
Ατσαλένιος Πετρωτού – Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας
0 - 7

Teams

Αναγέννηση Γιαννιτσούς

Rank
8
Matches
1
Won
0
Tied
0
Lost
1

Next Match

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Δόξα Ζηλευτού

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Φραντζή

1. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

0 - 2

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας

Rank
1
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Τσούκα

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 0

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

Rank
7
Matches
2
Won
1
Tied
0
Lost
1

Next Match

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Καλύβια

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Τσούκα – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 3

Ατσαλένιος Πετρωτού

Rank
11
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Δόξα Ζηλευτού – Ατσαλένιος Πετρωτού

4. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Φραντζή – Ατσαλένιος Πετρωτού

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 1

Δόξα Ζηλευτού

Rank
5
Matches
1
Won
1
Tied
0
Lost
0

Next Match

Αναγέννηση Γιαννιτσούς – Δόξα Ζηλευτού

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Δόξα Ζηλευτού – Μεξιατικός

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 1

Θύελλα Ροδωνιάς

Rank
9
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Μεξιατικός – Θύελλα Ροδωνιάς

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Καλύβια – Θύελλα Ροδωνιάς

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 2

Καλύβια

Rank
2
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς – Καλύβια

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Καλύβια – Θύελλα Ροδωνιάς

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 2

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

Rank
6
Matches
2
Won
1
Tied
0
Lost
1

Next Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Φραντζή

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 0

Μεξιατικός

Rank
10
Matches
2
Won
0
Tied
0
Lost
2

Next Match

Μεξιατικός – Θύελλα Ροδωνιάς

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Δόξα Ζηλευτού – Μεξιατικός

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

4 - 1

Τσούκα

Rank
4
Matches
2
Won
1
Tied
0
Lost
1

Next Match

Αναγέννηση Δυτ. Φθιώτιδας – Τσούκα

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Τσούκα – Ατρόμητος Παλ. Γιαννιτσούς

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

2 - 3

Φραντζή

Rank
3
Matches
2
Won
2
Tied
0
Lost
0

Next Match

Κεραυνός Αγ. Γεωργίου – Φραντζή

3. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

 

Last Match

Φραντζή – Ατσαλένιος Πετρωτού

2. Match Day

18. Οκτωβρίου 2017 

3 - 1

»Γ'ΕΘΝΙΚΗ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Β'ΕΣΚΑΣΕ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»PRELEAGUE»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»Α2'VOLLEY»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

»ΕΣΠΕΚΕΛ»

Αυτή η διοργάνωση δεν έχει ακόμη ξεκινήσει

ΕΘΝΙΚΕΣ

Powered by Live Score & Live Score App